Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cinek

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Cinek

 • Birthday 11/03/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Na bransie to on wygląda Nie mogę się doczekać aż mój też na stali wyląduje
 2. Luma niestety nie zachwyca w tym zegarku. Ciężko ją naświetlić i szybko gaśnie. Moje porównanie:
 3. Z tym Orisem nic nie wygra. Ale jak Cię będą męczyć koszmary po nocach, że tyle pieniędzy wydałeś na zegarek to są jeszcze inne opcje: RWD-6 marki Gerlach: WX302 marki Błonie: A ja swego czasu kupiłem sobie pilota Archimede. Mam go już 5 lat i nadal jest to mój ulubiony zegarek, który noszę najczęściej. O taki:
 4. Panowie. Jakby komuś znudził się Ocean One Vintage, albo Ocean Vintage Military, to ja bym chętnie odkupił
 5. A może taka Rodina? http://good-stuffs.com/New-2015-edition-Rodina-hand-winding-mechanical-wristwatch-retro-styled-_p_240.html Po co Ci pod mankiet coś większego niż 40 mm? Lepiej będzie się układał mniejszy zegarek.
 6. Skąd zamówiłeś? Też chcę takiego:)
 7. Z Nighthawków podoba mi się taki model: Citizen Nighthawk CA0500-51H Jeśli chodzi o te bauhausy to na bransoletę się nie nadają Też mnie zastanawia, ale do tego bym musiał dokupić jeszcze tarczę FFF.
 8. A oprócz Orienta? Ma ktoś jeszcze propozycje? Zastanawia mnie jeszcze Otago z czarną tarczą. Podobna jest do tej w Victorinoxie, ale nie jestem pewien jak taka koperta by leżała na moim nadgarstku.
 9. To Mako USA jest na mojej krótkiej liście. Też się zastanawiam jak to ściągnąć. Znalazłem póki co coś takiego http://www.taniestany.com/Firma Polamer to chyba ma spore tradycje w transporcie z USA jeśli dobrze kojarzę.
 10. Straszny mam dylemat. Szukam czegoś w stylach podobnych do: -Victorinox Inox -Fortis B-42 -Sinn UX/857 -Ball Engineer SKX ani Monstera raczej nie chcę. Chciałbym, żeby miał szafirowe szkiełko i jakby tarcza wpadała w granatowy kolor. Ktoś coś może polecić, zaproponować? Dzięki.
 11. Nie no 110 to bym ważył z tymi dodatkowymi 20 kilogramami. Teraz podchodzę do 90kg, ale gruby nie jestem. Ciężko jest masę mięśniową budować Dobra starczy już o mojej budowie, bo jeszcze bana wyłapię. Ale cóż nudzi mi się w pracy, a do rana daleko.
 12. Stejki drogie... Mam takie zabaweczki i powerballa też. +20kg przy moich 180cm 110kg żywej masy. Do samolotu się nie zmieszczę, ale może warto się poświęcić dla dużego pilota...?
 13. Ćwiczę przedramiona i odżywiam się odpowiednio Tyle, że w samym przegubie nie ma za bardzo mięśni do rozbudowania i tak ledwo do 17 dochodzi
 14. Ja sporo ćwiczę, ale w nadgarstku to ni chu chu obwód nie rusza...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.