On jest baaardzo fajny- za ta kase takie parametry….rzadko sie zdarza. Kiedys uzywalem go nawet w lato tak mi sie podobal. Jest super
Z czasem jednak troszeczke za ostry sie dla mnie stal ale…. mala bureleczke i tak wezme 😉
Gdyby ktos byl zaintersowany to prosze… psikniete 2x na dzien przez tydzien ) -zostalo 90ml…. moze nawet wiecej
ewentualna wymiania na amauge interlude ( kolega lukebor- wielkie dzieki za pomoc👍👊)
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.