Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adalberto12

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  muzyka barokowa, podróże, Azja, zegarki, wino
 1. Szanowni krakowiacy i koledzy czasowo zamieszkali w Krakowie, Z uwagi na fakt nieobecności na ostatnim spotkaniu klubowym ale i nie przede wszystkim mam pomysł zorganizowania wycieczki w nudnym okresie listopadowo - wczesno grudniowym do Glasshuette. Wyjazd odbywałby się z Krakowa. Cała reszta do uzgodnienia. W planie zwiedzanie słynnego muzeum zegarkowej myśli niemieckiej i jeżeli okoliczności na to pozwolą to i paru manufaktur. Nie jestb to powielanie wyjazdu klubowego który odbył się parę lat temu do G ale inicjatywa całkowicie oddolna i krakowska. Oczywiście w ramach wyjazdu można przewidzieć wiele innych atrakcji, których Saksonia nie szczędzi odwiedzającym
 2. Pozdrawiam Szanownych kolegów i dziękuję za spotkanie.
 3. Tak tylko wspomniałem KK. Po paru piwach finezja smaku żarcia nie ma już takiego znaczenia. Kiedyś mieli super Żywca, po zmianie chyba na Tyskie nie byłem, a swoją drogą jestem ciekaw której klasy Tyskie mają bo to bazowe jest na granicy akceptacji.
 4. Z drugiej strony do Kampanii Kuflowej jest blisko, a tam z jedzeniem jak wiadomo jest lepiej niż nieźle. Z trzeciej strony jeżeli chodzi o uderzenie w dym to Kazimierz ma niewielką konkurencję.
 5. Faktem jest, słabo. Zawsze można pomyśleć o przemieszczeniu się tam chociaż z Kazimierza to kawałek.
 6. Będę. Tym razem żadna rodzina mi nie przeszkodzi Mam jeszcze jedną propozycję co do lokalu. Jest na ul. Poselskiej 9, niejaki Pub Katedra z imponującym wyborem piwa, bywa min.: Krajan: Irlandzkie, Nakielskie Jasne, Nakielskie Ciemne, Koźlak, Miodowe, Miodowe Czarne, Porter;Amber: Żywe, Grand, Złote Lwy, Koźlak;Fortuna: Srebrny Smok, Złoty Smok, Czarny Smok, Czerwony Smok, Czarne Miodowe; Czarnków: Noteckie Eire, Noteckie Jasne; Jagiełło: Magnus, Origo, Mocny. z beczki Tyskie i Perła. Wchodzi ok. 40 osób. Nie wiem jak z rezerwacją ale mogę się zorientować jak będzie zainteresowanie.
 7. Jasny gwint! Zwala mi się jutro od rana na głowę kuzynka ze Stanów z koleżanką którą będę musiał holować przez cały weekend, a że jest to osoba leciwa to dodatkowo będę robił za kierowcę.Ostatnio kolegę drapnęli na drugi dzień po imprezie i to o 2-giej po południu. Efekt jest taki że przez najbliższy czas pomykać musi na rowerze lub tramwajem, a do pracy ma daleko. Wpadać też na jedno piwo to nieporozumienie, a w dobrym towarzystwie to już prawie obraza Tak że suma sumarum nie wiem czy wpadnę. Mam nadzieję, że co się odwlecze to nie..... .
 8. Wstępnie potwierdzam jedno miejsce ale mogę być po 20-tej. Muszę zapakować dziecko do łóżka. Pozdrawiam
 9. Witam Szacowny podstolik krakowski, Jako nowa osoba na forum chciałbym zgodnie ze starą galicyjską tradycją zaprosić szanowne koleżeństwo na wspólną konsumpcję elektrolitów w postaci krajowych i zagranicznych napojów wyskokowych. Pierwsza i druga kolejka w ramach zaproszenia. Przy większej ilości uczestników mile widziana jest obecność sponsora głównego . Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.