Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mateusz.

Użytkownik
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  szybkie rowery, podróże, zegarki
 1. Cześć, Z racji fuzji w firmie i nieznanej przyszłości szukam wyjścia C/D a może nawet F. Gdyby ktoś szukał ogarniętej osoby do działu transportu, logistyki, dystrybucji to bardzo chętnie. Nie wiem jak to zabrzmi, ale nie interesuje mnie praca nie rozwojowa i prosta. Nie oznacza to również, że mam wygórowane oczekiwania finansowe. Obecnie pracuję w jednej z większych firm kurierskich, do tego studiuję logistykę. Zainteresowania: KEP, dystrybucja, bezpieczeństwo w logistyce, transport. Po godzinach: zegary i zegarki, kolarstwo górskie i szosowe. W razie zainteresowania moją kandydaturą chętnie przyślę CV. Pozdrawiam, M.
 2. Dla Sąsiada - wędkarza Siedzi sobie spokojnie facet na rybkach i wpatruje się w spławik. Aż tu nagle po spławiku przepływa motorówka z narciarzem wodnym .? I tak ze trzy razy. Gość nie wytrzymał, wziął kamień, wziął zamach i rzucił trafiając narciarza. Ten poszedł na dno. Wędkarz myśli chwilę i czeka aż ten wypłynie. Po kilku minutach nie wytrzymał, rzucił wszystko i próbuje wyłowić trafionego przez siebie "sportowca". Wyciąga ciało na brzeg i od razu zaczyna reanimacje: usta-usta, itp. Podpływa na brzeg zmartwiona całym faktem ekipa motorówki i z dużym zaciekawieniem pytają wędkarza, co on takiego robi. - No jak to, co? Reanimacja i wszystko, co jest z tym związane. Na co motowodniacy: - Niby jest OK., ale nasz miał narty a ten ma łyżwy.
 3. Wojtek, Dekiel w tej Eternie jest super!! A u mnie: Wstawiam fotki jeszcze raz, bo coś się nie wyświetlają. Pozdrawiam, M
 4. ~Zero8, świetny ten Fortis. Nie przepadam za zegarkami z chrono ale ten podoba mi się BTW. Co to jest za pasek? Pozdrawiam, Mateusz
 5. LYMYTED EDYSZYN - numer to śmiech na sali 20 kafli, noo.. jak kraść to myliony
 6. Biegnie facet za odjeżdżającym z peronu pociągiem, macha rękami, krzyczy? W końcu pociąg znika powoli w oddali, zdyszany facet ciężko opada na ławkę. Podchodzi do niego kolejarz: - Co, spóźnił się pan na pociąg? - Nie, kuźwa, wyganiałem go z dworca!
 7. ~Sergserg, bardzo fajny! Szczególnie podobają mi się w nim wskazówki Ja dzisiaj tak, na nowym pasku.. Sam nie wiem jaki on ma kolor. Raz brązowawy, raz w lekką czerwień wpada. Nie wiem czy pasuje on do zegarka, mnie się podoba Miłego dnia.
 8. Dzięęęki! Jutro pomęczę się z aparatem i zrobię jej jakieś kreatywniejsze foto.
 9. SUPER! Gratuluję pięknego Saab'a! To moja ulubiona marka samochodowa,. i kiedyś sobie kupię 9-3, nawet niekoniecznie w wersji Aero. Nie wiem tylko, czy by mu inny kolorek nie pasował. Ale to już rzecz gustu. Pozdrawiam,
 10. Specem nie jestem.. O ile rozumiem, że jest jakaś różnica między 95 a 98 i nakazy takie a nie inne lania określonej benzyny do danego silnika, o tyle "specjalny płyn do spryskiwaczy" to wg. mnie przegięcie. Nie wiem czym może się różnić letni od letniego z podobnej półki cenowej itd. No ale.. na tym świecie już chyba raczej nic mnie nie zdziwi.
 11. Samochód też ma na sprzedaż.. "lekko uszkodzony".. tam 1/4 samochodu to do wymiany jest..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.