Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

asmagus

Użytkownik
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Pasjonujący temat, można go czytać w celach szkoleniowych :-) Brakuje w ogóle takiej "skondensowanej" wiedzy nawet nie z punktu widzenia konstruktora potrzebnej ale pasjonata. Poczytałbym czym się różnią budowy automatów, jaka jest historia kolumny i dlaczego np w 7750 odszedł konstruktor od pewnych standardów itd. Brak nawet dobrych pozycyj, nie podręczników szkolnych, jak działa dokładnie automat, manual itd.
 2. Klubowy Flagship ... Mono lub Regulator; byłoby świetnie tylko.... poza zdjęciem z ww. i danymi przedprodukcyjnymi nic nie wiemy. Ja nabyłbym, jeśli cena nie byłaby "z kosmosu" w ciemno ale wydaje mi się, że niezbyt wiele osób zdecydowałoby się na taki ruch. Łatwiej w ciemno nabyć coś od firmy, która ma lata doświadczenia niż od "noworodka".
 3. Ja też lubię pochwy ... ale zabawa cały dzień - masz formę a i pochwa wytrwała
 4. Jak to jest ze sprzedażą poza Swatch groupe ETY skoro np U-Boat ma wszystko na modyfikowanych ETAch w w swatch groupe nie jest? Swatch Group brands Breguet, Blancpain, Glashütte Original, Jaquet Droz, Léon Hatot, Omega, Tiffany & Co., Longines, Rado, Union Glashütte, Tissot, ck watch & jewelry, Balmain, Certina, Mido, Hamilton, Swatch, Flik Flak, Endura and Tourbillon. Swatch Group production companies DYB, ETA, Frédéric Piguet, Valdar, Nivarox-FAR, Comadur, Rubattel et Weyermann, MOM Le Prélet, Deutsche Zifferblatt Manufaktur, Universo, Favre et Perret, Manufacture Ruedin, Lascor, Meco, Novi, Swatch Group Assembly, EM Microelectronic, Lasag, Renata, Microcomponents, Micro Crystal, Oscilloquartz and Swiss Timing.
 5. W sumie amerykanie też są jak Chińczycy nowe werki Hamiltona H 31 i H 32 to mocno przerobione 775X
 6. ST2504 to zatem również klon ETA 28XX tylko z dodatkowymi komplikacjami? Jaki jest zatem "symbol" chińskiej wersji 7750 ?? Czy Chińczycy robią też własne "klony" Lemania ?? Czy są własne chińskie konstrukcje (nie turbuliony) czy wszystko to klony ??
 7. Jeden z najlepszych i najładniejszych jak dla mnie zegarków w ogóle, bez podziału na kategorie cenowe.
 8. Widzę, że koła są różne również, tak jak i kształt niektórych "mocowań". Szkoda, że nie ma tam listy różnic.
 9. Moje główne spostrzeżenie odnośnie tematu awarii jest takie, że jak mojej ETA 7750 stukną 4 lata to zafunduję jej zegarmistrzowski przegląd (i tak co 4 lata) bym mógł pisać jaką mam "zajefajną", bezawaryjnie pracującą "etkę"
 10. Klasa. Skromy z zewnątrz, bogaty w środku ... takie zegarki są wspaniałe.
 11. Ponownie U-Boaty Sly Stallone - dobieranie U-Boatów http://www.youtube.com/watch?v=kuObWcWNkyI Kilka osób, których przedstawiać nie trzeba:
 12. Nie znalazłem takiego wymogu, że mam go mieć na własnej ręce (wiele zdjęć w tym wątku nie spełnia tego wymogu) - ale nie ma problemu, dostosuję się i uzupełnię o zdjęcia na mym owłosionym nadgarstku Ok?
 13. Młode dziewczyny noszą teraz większe zegarki nawet niż ta na zdjęciu - z tym, że na ogół plastiki za 9,99 zł. Rozmiar zegarka kwestią mody stał się obecnie, a nie kwestią wygody; zatem duże Panerai, Hubolty czy też właśnie U-Boat'y (które lubię i sam posiadam jednego - 43mm a nie 50mm) są co raz bardziej trendy; jak wskazują trendseterzy trend ten jest rosnący, więc .... czeka nas pewnie dużo, dużych nowych modeli.
 14. Muzycy i ich U-Boat'y Joe Bonamassa i jego U-Boat James Blunt i jego U-Boat Karylee i U-Boat fightdeck 43 white
 15. Ja dzisiaj w biurze z takim "obciążnikiem" na nadgarstku (U-Boat Flightdeck CAB wersja 43mm - zdjęcie nie mojego autorstwa): Identyczny "na płci pięknej": Większa wersja (tu yellow) również brzydka nie jest i pasuje nawet na drobną rękę:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.