Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

af1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tyle, że jak u Niego byłem, to w pięć sekund potwierdził oryginalność Rolka..
 2. Panowie, gdzie w Wawce sprawdzę Rolka przed zakupem? Zasadniczo niby p. Pieśkiewicz, ale u niego sprawdzenie trwa sekund pięć i jakoś nie wzbudza mojego zaufania, a jako że chcę kupić zegarek na prezent, to chcę mieć pewność, że to nie fejk. No chyba, że Jego metoda to pewniak...?
 3. Rado był świetnym interesem. To dość rzadki model, do tego w automacie i COSC, więc raczej nie byle co. JLC odpuściłem, mimo że ładny, to uznałem że zamiast wydawać 20, nie mając gwarancji że odzyskam jak mi się znudzi, będę mimo wszystko polował na moje dwa najbliższe cele...hulk i royal oak.
 4. Dzięki za uwagi, choć w kwestii inwestowania raczej chybione bo pytanie moje nie tego dotyczyło. Chodziło mi o to, że MSRP tego zegarka wynosiła do czasu, gdy był oferowany powszechnie, ok 10k$. Mogąc go kupić za ok60% tej ceny, pytam czy mimo to dalej będzie sukcesywnie i znacząco tracił na wartości czy może (z racji marki, modelu czy właśnie ceny zakupu) już niekoniecznie.Pozostałe, mniej lub bardziej renomowane zegarki które posiadam, od kilku lat trzymają cenę (porównuję z chrono24) i wbrew Twojej opinii per saldo nawet na nich zyskałem - choć niewiele. A skoro już porywasz się na porady inwestycyjne, to może sam zacznij wg swojej recepty dukaty pomnażać - wtedy może Twoja uwaga z pkt 1 straci na aktualności Tak czy inaczej dzięki za uwagi!
 5. Panowie, Mam chyba "okazję" przed sobą. Nowy, oryginalny i sprzedawany przez dilera JLC Master Compressor Chronograph, ref Q1758421 w cenie 5k Euro. Mam już w kolekcji m.in. Rolexa, Taga, Rado - ale to oczywiście nie ta półka co JLC. Co sądzicie o tym JLC? Czy to model, który będzie trzymał wartość? Czy ewentualna odsprzedaż będzie wykonalna? Wszystkie sensowne uwagi i porady mile widziane
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.