Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lamwoj

Użytkownik
 • Content Count

  1,097
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Początkujący

About lamwoj

 • Birthday 09/28/1969

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rzymianka się trafiła.
 2. Takie złotko się trafiło. Świetny stan cienie na tarczy to tylko gra słabego światła, Na werku 286. Słuszny rozmiar 36 mm.
 3. lamwoj

  Stara omega

  Omega "Babcia" - bez linii modelowej Pewnie late 40-te 32 mm bk. Piękne lekko złocone indeksy - trudno to złapać "małpką". Przytarty napis , chodzi - bez historii serwisowej. Koronka bez loga. ( w tych latach jeszcze go nie posiadały ) Ocena 6/10 choć w stosunku do zegarków vintage jest to durnowate podejście. Moim zdaniem jak na tak stary zegarek 8/10. Zegarek nie odnawiany. Omega "Babcia" 1050. Wysyłka kurierem w cenie.
 4. Longin kupiony dla minimalistycznej tarczy i dobrego werku. Delikatne kropeczki patyny tylko dodają mu uroku.
 5. Edycja nowe fotki , zegarek ma nowe szkło logowane datownik przeskakuje , nie ma jedynie szybkiej zmiany daty cena w związku z tym mini serwisem 2100 zł
 6. Ślady lakieru niby widać na tych żłobieniach. Choć nie sugerował bym się bardzo stanem koperty. Był wtedy deficyt metalu i ogólnie były one słabej jakości. Widywałem już takie egzemplarze. Ale całość i tak wygląda bardzo korzystnie. Jak to malowanka to "szapoba".
 7. Hej . No a ja myślałem , że jestem ślepy😁 Powiększ na maxa i zobaczysz piękne kółeczka od środka do zewnątrz jak na dobrym winylu. Stan jest niewiarygodny , choć ......... logo jest odpieprzone jak złoto. Podaj jeszcze średnicę koperty.
 8. 1939-1944 Bardzo ładny stan wskazówki i reszta się zgadza. Jedyne co to nie pasuje mi długość wskazówek. Tarcza tez raczej od niej , bo miałem kiedyś bardzo podobną tylko w kiepskim stanie . A chronometry mogły być na nich wzorowane. Zawsze możesz napisać do omegi. Czasem nawet coś odpiszą. Pzdr
 9. Witam ! Dorwałem fajną złotą omesię na 265 . Werk to wg numeracji 1947 rok. Koperta lana z 14-tki punca głowa konia - Austria po 1921 roku. Ktoś może siedzi w złocie i wie co znaczą pozostałe oznaczenia " i-S" i ten grawerunek na środku ? Wdzięczności za wszystkie info bo zegareczek zostaje w domu i lubię takie historie.
 10. Mam i ja. W środku śliczny 265 , lana kopertka z 14-tki. Jeszcze tylko pasek na stałe teleskopy i nowa koronka.
 11. Wreszcie coś do pokazania. Nawet pasek z epoki.
 12. lamwoj

  Stara omega

  Hop. Obniżka o100 zł. 1100
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.