Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

van gunt

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

185 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Puławy
 • Hobby
  prawo, filozofia, literatura rosyjska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W moich okolicach sezon jeszcze nie rozpoczął się. W niedzielę znalazłem osiem sztuk. Na kilometraż który wykonałem, to tak jakby nie znaleźć nic. Pocieszające było chociaż to, że wszystkie bardzo ładne i zdrowe. Dopiję kawę i zaraz ruszam na rekonesans.
 2. 18 centymetrów w obwodzie to nie jest już tak mało. Ja mam 17,5 i kombinuję, że Tank large w moim wypadku powinien leżeć na łapie dość zgrabnie. Acz póki nie przymierzę, to się nie dowiem. Myśląc o Tanku rozważam też czy nie poszukać używanego 3169. Jest symbolicznie większy.
 3. Panowie, gratuluję czarnego Tanka. Jest mega fajny. W obu przypadkach wygląda na nadgarstkach bardzo dobrze. Może to kwestia ujęcia, może kwestia niewielkiego obwodu, ale nie widać tego, że jest to przecież niewielki zegarek.
 4. Czytam książkę o Bondach i zaskoczyła mnie jedna ciekawostka. Lazembiemu po "W tajnej służbie..." proponowano nakręcenie siedmiu kolejnych odcinków. Ale chłopu odwaliło i nie był zainteresowany dalszą współpracą. Czy to dobrze, sam nie wiem. Przypomniałem sobie jego występ i tak myślę, że nie był najgorszym Bondem.
 5. Kwestia gustu. Ja osobiście chętnie bym nosił, ale na gumie. Brakuje mi tylko w nich złotej koronki. Lubię połączenie stali ze złotem, a przeważnie zegarki nurkowe i tak kupujemy do codziennego noszenia, a nie do roboty. Do zastosowań profesjonalnych wybrałbym depth gauge.
 6. Historia jednego żółciaka siarkowego: od pieńka do talerza. Smak może nie jest jakiś spektakularny, ale też nie ma tragedii. W ubiegłym roku robiłem marynowane i te wyszły tak sobie.
 7. Orisowi trzeba oddać, że nieźle udaje mu się zachowywać spójność stylistyczną. Za to go cenię. Co do powyższego, to dla mnie rozczarowaniem jest rozmiar. Mam dość wątły nadgarstek jednak wolałbym 2 milimetry więcej i sądzę, że lepiej rozłożyłyby się proporcje zegarka. Te czerwone trójkąciki przy piątce i siódemce też mnie nie przekonują.
 8. Gdyby to była jakaś Invicta to może jakoś by to uszło, ale coś takiego zrobić Królowi. Kompletnie nie gada to połączenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.