Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

van gunt

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Puławy
 • Hobby
  prawo, filozofia, literatura rosyjska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. van gunt

  NÓŻ

  Taki wynalazek do kuchni: Kupiony na prezent dla osoby. która nie posiada żadnego przyzwoitego noża, więc uważam, że na początek powinien dać radę. Jestem ciekaw jak to X45CrMoV15 będzie się sprawować.
 2. van gunt

  Wybór pióra.

  Jedzie do mnie dokładnie takie samo Jinhao, ale zaczynam mieć obawy czy dojedzie. Do Polski, od momentu zakupu dotarło w pięć dni, a w Polsce Amba go wzięła. Od miesiąca w statusie widnieje komunikat, że jest w doręczeniu.
 3. Mój rower też się prosi o serwis więc wczoraj robiłem rozeznanie w internetach co do części. Wychodzi na to, że sezon pewnie zacznę po wakacjach. Myślałem, że może coś znajdzie się za zachodnią granicą, ale lekki lipton, realizacja najwcześniej za osiem tygodni. Pozostaje mieć nadzieję, że części nie płynęły na tym nieszczęsnym kontenerowcu co go teraz Egipcjanie zatrzymali.
 4. i nie będzie. Nikt w Polsce nie ma siły, ochoty chyba też, żeby cokolwiek zrobić. Zmiany mogą nastąpić tylko w razie kompletnej katastrofy systemu i zawalenia się reguł życia społecznego, coś jak rok 89. Wtedy można by spróbować zbudować coś od nowa, ale z naszą klasą polityczną, obawiam się, że nic lepszego byśmy nie dostali.
 5. van gunt

  NÓŻ

  Dawaj eleganta. Na widok pudełeczka Kershawa zawsze się ślinię. Ciekawi mnie co wypełni definicję noża eleganckiego.
 6. van gunt

  Perfumy

  Kenzo to mój pierwszy mój "poważny" zapach który kupiłem sobie ponad 20 lat temu, jeszcze w butelce starego wzoru. Mam do niego ogromny sentyment. A Dior to prawdziwa klasyka. Szukając dla siebie podobnego zapachu zdecydowałem się jednak na Monsieur de Givenchy, acz trzeba przyznać, że oba to klasyka przez duże K.
 7. van gunt

  NÓŻ

  Nie. Wyświetla się błąd.
 8. van gunt

  NÓŻ

  Mój ulubiony nóż. Kershaw Knockout. Pasuje mi w nim niemal wszystko: waga, wielkość, kształt, klips, ogólny wygląd. Stal co prawda nie żaden "wyjebolit", ale sandvik 14c28n pozytywnie mnie zaskoczył. Z wad jakie znajduję, to subiektywnie mogę wymienić, że nie wiem po cholerę mu kołki na ostrzu. Żartobliwie napiszę, że utrudniają rozsmarowywanie pasztetu. Na poważnie, zawsze otwieram go z flippera. Drugi projekt Kershawa, który miałem i pozytywnie oceniam, to model Link. Jednak z dwóch podobnych noży ten wygrał, choć nie powiem, że jakaś specjalna edycja Linka ze stali proszkowej chodzi mi po głowie. A jak już chodzi to z doświadczenia wiem, że prędzej cz później zmaterializuje się w kieszeni.
 9. Amerykanie będą teraz mieli jazdę jak kiedyś Sowieci z Breżniewem. Ja na swój użytek nazywam to "galwanizowaniem trupa". Wielu komentatorów twierdziło, że celem jest utrzymanie Bidena przez pół kadencji, tak by później Kamala mogła sprawować dwie pełne "swoje" kadencje. Czy Biden wytrzyma, szczerze wątpię. Przy życiu pewnie go utrzymają, ale nad demencją nie zapanują. Kamala to wyjątkowo mętna i niezbyt ciekawa postać, ale nie demonizowałbym jej. Starzy wyjadacze, wszelkie lobby i kliki, które robią politykę będą trzymały ją na smyczy. Nie sądzę, że ta pani będzie miała taką siłę za sobą by sobie poradzić. Jeśliby tak się stało to Boże chroń Amerykę.
 10. van gunt

  NÓŻ

  Nadaje się to też do wątku z żartami. W ubiegłym roku na niemieckim Amazonie były fajne i mocno przecenione Bokery. Po wystartowaniu z handlem w Polsce postanowiłem przejrzeć ofertę nożową. To co zobaczyłem można podsumować jednym słowem: tragedia. Ceny wyższe niż gdzie indziej, opisy automatycznie tłumaczone i to tak nieudolnie, że na Ali mają wyrafinowany język. Już widziałem opisy typu karma dla studentów, ale tu mamy niezłą perełkę.
 11. van gunt

  NÓŻ

  Pozwolę sobie na jeszcze jedno zdjęcie.
 12. van gunt

  NÓŻ

  Czekamy na więcej. Lubię Bokera.
 13. Przed wybuchem wirusopierdolca nie zdecydowałem się na zakup😖, gdzie miałem już wynegocjowaną cenę ośmiu tysięcy. Teraz w cenniku widnieje prawie trzynaście i mogę zapomnieć o jakichkolwiek negocjacjach, a odbiór pewnie po sezonie. Branża rowerowa to nie jest teraz rynek konsumenta. Trzeba poczekać na normalizację, ale coś mi się wydaje, że to nastąpi dopiero po przyszłorocznym sezonie.
 14. van gunt

  NÓŻ

  Nóż do taktycznego strugania patyków.
 15. Trafione w punkt. Od siebie dodam, że i na disco pod Białymstokiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.