Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Młot Thora

Użytkownik
 • Content Count

  1,355
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A to ci wleńska niespodzianka..... . https://www.ebay.com/itm/393269714690?var=0&mkevt=1&mkcid=1&mkrid=711-53200-19255-0&campid=5338091418&toolid=10001&customid=newlinks
 2. Młot Thora

  H.Endler & Co.

  Czy wszystkie wzory obudów w typie szwarcwaldzkich "serpentyn" były chronione licencją?
 3. Młot Thora

  H.Endler & Co.

  Producentów tego typu skrzyń pewnie było wielu, ale czy dany wzór na plecach obudowy jest charakterystyczny dla któregoś z nich? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem.
 4. Młot Thora

  H.Endler & Co.

  Nic niezwykłego w tym wzorze obudowy nie ma, co mogłoby charakteryzować konkretnego producenta. Dostosowywano wzory obudów zegarów do upodobań nabywców w kwestii wyglądu zewnętrznego. Frontem do klienta Stąd w skrzyniach w wariancie szwarcwaldzkiej „serpentyny”, Eppnery, Beckery itp.
 5. Na tym polegają teorie spiskowe które czas weryfikuje....
 6. Nikt się chyba nie spodziewa na tych jedynych "za***istych" poczytać o takich rzeczach
 7. Dla niektórych "forumowych specjalistów" piszących w tym temacie, ten człowiek był prawdziwą wyrocznią. Co za nieoczekiwany zwrot akcji !! http://www.prisonplanet.pl/polityka/media_opublikowaly,p1804852259
 8. No.. 😂 teraz to narobiłeś niezłego bigosu w temacie teorii spiskowych. Przecież na pisanie o czipach wyłączność mieli tylko płaskoziemcy i foliarze.
 9. Nie. Alberta Eppnera. Myślę podobnie jak Piotr. Dostał za to dyplom na wystawie. Krzysiek, nie ma nic więcej, ani nie jest wyrwane z kontekstu jak sugerujesz. Po prostu, takie są czasami opisy.
 10. Ja też też Więc teraz opcje są dwie 1) Podwójny zegarek wychwytowy na nowym planie ? 2) Zegarek z podwójnym wychwytem na nowym planie?
 11. Jak powinno brzmieć poprawne tłumaczenie tego zdania? for a duplex escapement watch, on a new plan Wychodzi mi coś takiego? Podwójny zegarek wychwytowy na nowym planie
 12. "Szczyty chamstwa, ile by ich nie było Człowiek i tak zdobędzie wszystkie"
 13. Proszę Moderatora o interwencję albo zamknięcie tematu. Kultura wypowiedzi na poziomie rynsztoka........
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.