Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Młot Thora

Użytkownik
 • Content Count

  1,351
 • Joined

Community Reputation

81 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,793 profile views
 1. Na tym polegają teorie spiskowe które czas weryfikuje....
 2. Nikt się chyba nie spodziewa na tych jedynych "za***istych" poczytać o takich rzeczach
 3. Dla niektórych "forumowych specjalistów" piszących w tym temacie, ten człowiek był prawdziwą wyrocznią. Co za nieoczekiwany zwrot akcji !! http://www.prisonplanet.pl/polityka/media_opublikowaly,p1804852259
 4. No.. 😂 teraz to narobiłeś niezłego bigosu w temacie teorii spiskowych. Przecież na pisanie o czipach wyłączność mieli tylko płaskoziemcy i foliarze.
 5. Nie. Alberta Eppnera. Myślę podobnie jak Piotr. Dostał za to dyplom na wystawie. Krzysiek, nie ma nic więcej, ani nie jest wyrwane z kontekstu jak sugerujesz. Po prostu, takie są czasami opisy.
 6. Ja też też Więc teraz opcje są dwie 1) Podwójny zegarek wychwytowy na nowym planie ? 2) Zegarek z podwójnym wychwytem na nowym planie?
 7. Jak powinno brzmieć poprawne tłumaczenie tego zdania? for a duplex escapement watch, on a new plan Wychodzi mi coś takiego? Podwójny zegarek wychwytowy na nowym planie
 8. "Szczyty chamstwa, ile by ich nie było Człowiek i tak zdobędzie wszystkie"
 9. Proszę Moderatora o interwencję albo zamknięcie tematu. Kultura wypowiedzi na poziomie rynsztoka........
 10. Młot Thora

  Eppner

  Adam, trzyma rękę na pulsie https://wroclaw.tvp.pl/51659095/odnaleziono-grob-edwarda-eppnera--czarodzieja-od-zegarow-sprzed-150-lat
 11. 👍 Daję za to Koledze plusika
 12. Mark 74 Piotr, to jest bardzo porządny człowiek, możemy się różnić ale nie obrażajmy się wzajemnie, pisząc w tym temacie.
 13. Piotr, artykuł w dużym stopniu pokazuje nastroje panujące w niektórych szpitalach w stolicy. Społeczeństwo zapewne z dużym zainteresowaniem będzie obserwowało co zrobią lekarze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.