Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chefren

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chefren

  Wybór pióra.

  Ma ślady użytkowania na sobie, jakieś ryski, przetarcia pozłoty na ringu i klipsie, ale ogólnie jest w niezłej kondycji 🙂 Można by je zrobić na blink blink, ale nie jestem przekonany do końca czy by to miało sens.
 2. Chefren

  Wybór pióra.

  Z samym napisem 🙂 Sorki za jakość zdjęcia, strzelone na szybkości na kolanie 🙂
 3. Chefren

  Wybór pióra.

  Mą Blą zdecydowanie mają w sobie tą magię! A w dodatku ta ptasia kupa na skuwce! Klasa! 🙂
 4. Chefren

  Wybór pióra.

  Dzięki! Z pierwszych lat produkcji sądząc po stalówce i braku napisu na ringu skuwki. Tym cenniejsze, że to prezent od Żony 🙂
 5. Dzięki wielkie za odpowiedź 🙂 zastanawiam się nad prawym, ale jeszcze może poszukam innych opcji.
 6. Cześć, takie dwa zegareczki Atlantica (wiem, fotka słaba w dodatku robiona przez szybę) - jak uważacie, legitne, czy raczej radosna twórczość?.
 7. https://pl.ows.shop/casio-g-7700-1er-męski-chronograf?utm_source=ceneo&utm_medium=referral#
 8. Cieszę się podwójnie, bo przecież mogłem zwyczajnie dostać butelkę wódki, a jednak pomyślała o zegarku. I drugi powód radości jest taki, że jednak udało się zidentyfikować mechanizm. Oddam go do renowacji, a to, że będzie to kosztować więcej niż jest warty, jest bez znaczenia 🙂
 9. No cóż, głównym powodem było to, że zegarek wyglądał staro i chciała mi zrobić prezent w postaci zegarka z duszą 🙂 Zegarek był własnością starszego pana, który kupił go w Berlinie. Tyle się dowiedziała od sprzedającej, która była córką owego starszego jegomościa. Historia, jak historia, może prawdziwa, a może nie - ustalić tego w żaden sposób nie da się. Ja się cieszę, bo zegarków nigdy dość 🙂
 10. Na wewnętrznej stronie dekielka znalazłem jeszcze jakieś wydrapane oznaczenia - zapewne pozostawione przez zegarmistrza/ów serwisujących zegarek.
 11. Cześć, Żona wyhaczyła na internetach taki nieduży zegareczek. Na tarczy żadnych oznaczeń, z dekielka też mało co można wyczytać, a na mechanizmie jedyne oznaczenia to "+" i "-". Da się zidentyfikować ten zegarek, czy już na zawsze pozostanie noname'em?
 12. Coraz bardziej za mną chodzi ten zegar... ale na razie trzeba sobie dać po łapach 🙂 Ale wiem, że go kupię 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.