Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chefren

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chefren

  Citizen

  Tak, to minuta przed pełną godziną, ale gdy wskazówka sekundowa jest idealnie na 12-stce, to minutowa jest już za indeksem 59, a nie na nim. Zresztą tak jest też na innych indeksach przed i po pełnej godzinie (czyli 50,51, 52 its, jak i 1,2,3... na indeksie godz. 6, gdy na nim jest wskazówka minutowa to też jest przesunięcie i nie jest centralnie na 6-tce)
 2. Chefren

  Citizen

  Czy w Waszych Citizenach też ma miejsce taka rzecz, jak wskazówka minutowa, która nie trafia idealnie w indeks, gdy sekundowa jest na godz. 12? Mega mnie to denerwuje... Zdjęcie robione kapciem, więc kiepskie...
 3. Po namyśle zdecydowałem się na Citka. Wybór rozstrzygnie się pomiędzy CB-0250-84L, a CB0010-88L. W poniedziałek obejrzę je sobie na żywo, pomacam i zdecyduję, który z nich. Dzięki Wszystkim za głos w dyskusji 🙂
 4. Longines hajny, ale to nie ten budżet... A na Certine mam ofertę poniżej 1,4 k, a to mniej niż pu ceny Lonżina. Citizeny jeszcze pooglądam, może coś przyciągnie moją uwagę.
 5. Witajcie, Certina DS 2 Precidrive - Waszym zdaniem warto? Wiem, że kwarc, ale kwarca właśnie szukam. Z automatami próbowałem się zaprzyjaźnić kilka razy, ale nie pykło. W dłuższej perspektywie czasu drażniły mnie odchyłki, a nie mam kilku zegarków, by używać ich na zmianę co dwa - trzy dni. Więc kwarc jest dla mnie idealnym rozwiązaniem, pytanie tylko czy ten jest OK, czy szukać czegoś innego w stylu tej Certiny?
 6. Panowie, czy funkcjonalnie GG-B100-1A3ER, a GR-B200-1AER to to samo?
 7. Chefren

  GWG 1000 MUDMASTER

  Chyba jednak wolę ten zegarek ze wskazówką trybów.
 8. A u mnie rano mgliście... brrrrr
 9. To ja dołożę czwarty głos 🙂
 10. Chefren

  Citizen

  Panowie, co to za model?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.