Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frt

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ile minut dziennie rozmawiasz? Czy aparat służy Ci do czegoś więcej? Ja obecnie męcze e6 i nie narzekam na baterie, ale rozmawiam po 30min dziennie, ewentualnie wejde coś w googlach sprawdzić, czy odpale gps z reguły w obrębie miasta.
 2. Jak wygląda sprawa telefonów QWERTY na obecnym rynku? Jest jakaś fajna hi-endowa alternatywa dla Blackberry 9900 Bold? Chodzi głównie o brak slidera, bo mam złe doświadczenia z tym rozwiązaniem.
 3. Odpuszczam oferte Seikena, bo jest w realizacji. Dziękuję za link. Muszę się przesiąść na notebooka w takim razie. Btw, wczoraj mocno się przeraziłem. Najzwyklejszy model Wayfarerów bez polaryzacji kosztowal w optyku 599 zł. Dlatego wykluczam kupno na żywo...
 4. No niestety... Przymierzałem się do nich, ale najpierw chciałem na żywo przymierzyć ten rozmiar. Oferta sklepu dość przyjemna. Niestety pozostaje mi internet, bo do Krakowa wybieram się dopiero w lipcu. Czy 576 zł za wayfarery 2140 z polaryzacją to max co można zbić z tego modelu? Przyznam się, że dopiero wczoraj zacząłem się interesować tematem po unicestwieniu moich dotychczasowych Ray Banow z allegro (które de facto budziły moje wątpliwości w kwestii oryginalności). W jedynym salonie, w którym sprawdzałem ceny życzyli sobie za nie 699, więc już jakaś różnica jest.
 5. Troche odkopie ten temat: czy moze ktos mi polecic jakis sprawdzony sklep internetowy majacy Wayfarery w ofercie? Chcialbym porownac ceny z tymi w salonach w moim miescie. Slyszalem, ze narzucaja ogromna marze na ta marke, a niestety na razie nie czeka mnie zaden wyjazd zagraniczny, wiec zostaje Polska lub internet.
 6. Dość marne czasy są teraz na robienie pieniędzy przez szaraków. Lokaty już od kilkunastu lat są mało opłacalne. Fundusze przestały przynosić takie zyski jak dwa lata temu. Prognozy na rynku nieruchomości są mało optymistyczne. Długoterminowa prognoza jest pesymistyczna ze wzgledu na niż demograficzny (brak popytu). Można się bawić w forex, bo oferta jest już niezła. Problem z wyborem taktyki, bo chcąc śrubować rekordy można szybko wyzerować konto. Co do inwestowania w siebie to może wywoływać frustracje. Kursy, języki, prezencja, szkolenia może i dają jakąś przewagę na rynku pracy, ale w mojej opinii lepszym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie inwestowania we własny biznesik.
 7. Może znacie jakieś ładne kwarce chrono z białą tarczą i tachymetrem? Coś w stylu Carrery 1887?
 8. W mojej opinii to tylko dowód na to, że nie każdy aktor jest wzorem do naśladowania. To zwykli ludzie, którzy popełniają mnóstwo błędów (także w dziedzinie mody). To, że znani profesorowie chodzą w kwarcówkach, często elektronikach, a już niewielu dobiera zegarek do stroju nie może zniechęcać do przestrzegania kanonów. Wystarczy zwrócić uwagę na autorytety naukowe, polityków, ludzi sztuki aby stwierdzić, że mało kto dba o szczegóły. Tutaj chyba najlepiej wypadają dziennikarze telewizyjni. Nad ich wyglądem pracuje sztab ludzi i to widać. Natomiast patrząc na polityków mam wrażenie, że mają żony z konkurencyjnych partii, bo ich modowe eksperymenty są niemal zawsze porażkami. Odstępstwa od reguł w przypadku zegarków wg mnie są dopuszczalne jedynie w bardzo konkretnych sytuacjach. Przykładem może tu być książę William, którego Omega ma się nijak do oficjalnych strojów. Natomiast fakt, że to zegarek podarowany mu przez tragicznie zmarłą matkę, także osobę medialną czyni go wyjątkowym. Mi osobiście zawsze będzie przypominać, że był ktoś taki jak Diana.
 9. Panowie prośba o identyfikacje zegarka z teledysku "The Walk" Mayera Hawthorne'a. Link do całego teledysku:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.