Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Andre76

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  5214134
 1. Fajny zegarek, teraz się poważnie zastanawiam, czy warto kupować tego Choparda za grubye $$$
 2. Mam Orisa z limitowanej serii Żwirku i Wigura. Co do wykonania zegarka, to nie mam zastrzeżeń, jedynie sam mechanizm nie jest zbyt dokładny. Może to być spowodowane faktem, że przez długi czas mało go nosiłem i dopiero rok temu nabyłem rotomat. Gdybym miał wybierać, to znowu Oris byłby na górze listy, chodzi za mną ich nurek 43,5 mm, na bransolecie, ale w Polsce ceny tych zegarków są mocno przestrzelone.
 3. Mam znajomych ze Szwecji, i dowiedziałem się, że ten gość kilka lat temu był jednym z najszybciej bogacących się Szwedów. Oczywiście znajomy miał Rollexa na łapie i opowiadał o tym biznesie raczej w kategoriach ciekawostki pt. jak zarobić wielką kasę na g...wnie ładnie opakowanym. Paski NATO są znane od lat, ale oni dotarli do masowego odbiorcy, głównie na lotniskach i w butikach hotelowych, co sprawiało wrażenie produktu luksusowego lub wyjątkowego. Każdy, kto choć trochę liznął zegarkowego tematu traktuje tę markę jako żart. Co nie zmienia faktu, że liczby się panu zgadzają i biznes się ciągle świetnie kręci. W każdym razie kupując ten zegarek mamy pewność, że 95% ceny to marketing i nabijanie kabzy przedsiębiorczemu Szwedowi
 4. Osobiście odradzam, mam 2 zegarki Armaniego - jeden kwarcowy, a jeden właśnie z serii "mechanico". Ten pierwszy chodzi już dzielnie 10 lat i wygląda super, przy okazji jest inspirowany baaardzo mocno Omegą Seamaster, natomiast ten mechaniczny szybko odmówił współpracy. O wskaźniku rezerwy chodu nie wspominam, bo zrąbał się natychmiast. Poważnie szkoda kasy na mechaniczne, ale kwarcowe mają to coś i w tym budżecie do 600-800 zł, jak Ci się bardzo podoba to polecam. Nie ważne co ludzie będą tutaj pisali, design tych zegarków jest bardzo ciekawy, chociaż wyraźnie przypomina droższe marki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.