Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zdzisiek

Użytkownik
 • Content Count

  1,066
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zegarki po serwisie po 150 zł. + PP ( 10 zł. ) lub inne Papiery w Pabiedzie niezgodne...
 2. Aż tak dobrze katalogów to ja nie pamiętam, ale znając życie oraz szybko rzucając okiem na google występują i ze złoconymi i czerwonymi wskazówkami sec.
 3. Zegarki na chodzie po 100 zł. + PP i od razu ciekawostka..... sygnowania kopert w "tuńczykch" jest inne " 22k G. Plated " koperty z sygnowaniem Au/5/10 są nieprawidłowe .....
 4. Komu produkowali te Sławy , bo na pielęgniarską nie wyglada.....
 5. Wszystko na chodzie . Proszę doliczać PP - 10 zł. Pytania, propozycje ect... na priv. Rakieta 24h - 200 Rakieta 24h - srebrna tarcza sprzedana Rodina - sprzedana Po 150 zł. Amfibia / Amfibia czarny bezel sprzedana) , word time - sprzedany, red 12 ( 1950) Po 120zł. Amfibie/szt Za 80 rzadka Rakieta w ładnym stanie w środku 16-tka . Mechanizm chodzi , ale z przyzwyczajenia - wymaga serwisu. SPRZEDANA osoby zdecydowanie mają pierwszeństwo w zakupie.
 6. Ja w sumie tez znalazłem , ale na giełdzie..... Vodołaz to już przegięcie , jak taki kawał metalu nosić
 7. Niedoceniany dziecięcy ..... dość rzadki . Motylek "fruwa"
 8. Ładna Rodina 250 , nakręcanie działa , mech. pracuje. Historia serwisowa nieznana.... 250 z PP Ładna Rodina 250 , nakręcanie działa , mech. pracuje. Historia serwisowa nieznana.... 250 z PP
 9. Czajka rezonator cal. 3050 , rzadsza wersja na chodzie po serwisie ... 200 z PP
 10. Heh..... W życiu kolekcjonera przyjdzie czas kiedy już zegarki z szuflad będą się wysypywać, kiedy szafa się nie domknie .... idąc na giełdzie i widząc zegarek powiemy sobie ... " K.... czy ja muszę się po każdy zegarek schylać.... ".
 11. 18 kamieni - 140 17 kamieni - 80 Poczta w cenie , zegarki na chodzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.