Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zdzisiek

Użytkownik
 • Content Count

  1067
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

123 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakoś hasło przypomniałem , więc będę zaglądał. drobnypijaczek twoje zakupy leżą odłożone od 2 lat ( a może 3.... 🙂 )
 2. Zegarki po serwisie po 150 zł. + PP ( 10 zł. ) lub inne Papiery w Pabiedzie niezgodne...
 3. Aż tak dobrze katalogów to ja nie pamiętam, ale znając życie oraz szybko rzucając okiem na google występują i ze złoconymi i czerwonymi wskazówkami sec.
 4. Zegarki na chodzie po 100 zł. + PP i od razu ciekawostka..... sygnowania kopert w "tuńczykch" jest inne " 22k G. Plated " koperty z sygnowaniem Au/5/10 są nieprawidłowe .....
 5. Komu produkowali te Sławy , bo na pielęgniarską nie wyglada.....
 6. Wszystko na chodzie . Proszę doliczać PP - 10 zł. Pytania, propozycje ect... na priv. Rakieta 24h - 200 Rakieta 24h - srebrna tarcza sprzedana Rodina - sprzedana Po 150 zł. Amfibia / Amfibia czarny bezel sprzedana) , word time - sprzedany, red 12 ( 1950) Po 120zł. Amfibie/szt Za 80 rzadka Rakieta w ładnym stanie w środku 16-tka . Mechanizm chodzi , ale z przyzwyczajenia - wymaga serwisu. SPRZEDANA osoby zdecydowanie mają pierwszeństwo w zakupie.
 7. Ja w sumie tez znalazłem , ale na giełdzie..... Vodołaz to już przegięcie , jak taki kawał metalu nosić
 8. Niedoceniany dziecięcy ..... dość rzadki . Motylek "fruwa"
 9. Ładna Rodina 250 , nakręcanie działa , mech. pracuje. Historia serwisowa nieznana.... 250 z PP Ładna Rodina 250 , nakręcanie działa , mech. pracuje. Historia serwisowa nieznana.... 250 z PP
 10. Czajka rezonator cal. 3050 , rzadsza wersja na chodzie po serwisie ... 200 z PP
 11. Heh..... W życiu kolekcjonera przyjdzie czas kiedy już zegarki z szuflad będą się wysypywać, kiedy szafa się nie domknie .... idąc na giełdzie i widząc zegarek powiemy sobie ... " K.... czy ja muszę się po każdy zegarek schylać.... ".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.