Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

vidi

Użytkownik
 • Content Count

  562
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja nabyłem dziś tego... zobaczymy jak przyjedzie co to w realu
 2. Dobra wrzucę trochę lepsze chociaż też cudów nie ma, trzeba na zewnątrz wyjść
 3. Na razie na szybko ale powiem... podoba mi się
 4. @Augustynski Pamiętam jak z 15 lat temu czytałem fora zegarkowe i wynosiłem właśnie takie smaczki i też mi się wydawało, że jest tak i tak... a potem przez lata siedzenia w tym hobby się "lekko" przekonania zmieniły. To że jednej osobie zepsuje się samochód i opisze to na forach to nie oznacza, że marka jest do wyrzucenia Mechanizmy ETA to naprawdę sprawdzone, przez lata, przez różne marki mechanizmy... i tak szczerze? Teraz prawie każda trochę lepsza firma ma swojego in-house'a. I teraz tak na logikę co jest bardziej sprawdzone? Mechanizmy, które użytkowane są latami przez SETKI producentów czy nowy mechanizm niszowej firmy np dostępny od 3 lat ? Nie mówię tu o rolku, to świetne zegary. Ale na pewno nie bawiłbym się w porównanie jakość-cena porównując zegarki specjalistyczne/niszowe typu Sinn do firm jak Rolex, które produkują ogromne liczby zegarków i zupełnie innego typu. Zresztą idąc tym tokiem rozumowania to każdy powinien nosić grand seiko a jednak nie każdy nosi (bo jakby nie patrzeć wygrywa w zasadzie na każdym polu na podobnym poziomie cenowym nie licząc oczywiście tego na czym najbardziej ludziom często zależy - prestiżu). Także TLDR jeśli podoba Ci się Sinn, Damasko czy inny zegarek to taki kup. Każdy zegarek będzie musiał prędzej czy później pojechać do zegarmistrza. Etę zrobisz w Polsce bez problemu, tanio i ... jak poszukasz to bezpiecznie. Rolka to już musisz oddać do rolexa, i będzie dobrze tylko drogo. Twój wybór.
 5. Nowe ubranko dla snowflake'a
 6. Mam wątpliwości już przy tej cenie mimo, że zegar świetny.
 7. A daytona z 11. Oni raczej specjalnie projektują tak zegary sportowe żeby ich nie nosić
 8. Mi się bambusy bardzo podobają. Ale dla mnie ten snowflake jest po prostu świetny, odchodzi tytan, mniejszy rozmiar, rezerwa chodu... dużo lepszy projekt niż oryginał
 9. Idąc za ciosem... to jeszcze ten
 10. To ja też się przypomnę
 11. Tarcza w lake suwa świetna, ale indeks na 12stej, wskazówki i bransoleta już mniej mi pochodzą. Ale nie ukrywam, że i tak bym chętnie nabył
 12. Zgadza się, a ja testuje dalej wybory paskowe - tym razem pasek pod inny zegarek ale niech też i ten GS się na nim ponosi (bibi wie pod jaki to zegarek ;))
 13. To ja się ze swoim przypomnę
 14. Niby ta sama koperta a jednak tak inne zegary... zazdraszczam 3ki.
 15. Tarcza super ale ten tytan już mniej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.