Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JANUSZ003

Użytkownik
 • Content Count

  397
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About JANUSZ003

 • Birthday 11/20/1969

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  31469761
 • Strona WWW
  http://rys998@op.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko - Biała

Recent Profile Visitors

1073 profile views
 1. Powiem krótko tak naprawdę koledzy takie zegarki to dzieło sztuki w pełnym słowa tego znaczeniu .
 2. Mam taki model 44 mm na nadgarstku ma się wrażenie że ma około 42 mm tak więc jeśli chcesz mieć wrażenie że nosisz zegarek 44 mm bież ten model 47 mm . Myślę że nadgarstek 19 cm powinien to przełknąć
 3. Po co psujesz im piaskownicę? Niech się bawią. Nie zauważyłeś ile radości tryska z niektórych postów? Co poniektórzy dopiero teraz rozwinęli skrzydła, bo tak długo nie mieli o czym pisać, aż tu nagle taka mila niespodzianka, mogą wejść i nabić sobie postów Tą aluzje kierujesz do mnie ?
 4. Dziękuje Panie Piotrze za odpowiedź i czekam nie ferując wyroków na jakieś wyjaśnienie i ustosunkowanie się Zarządu do całej sytuacji w osobnym wątku aby tego nie zaśmicać . Ponieważ jest wiele niewiadomych i było by wskazane aby całość wyjaśnić od początku do końca .
 5. Koledzy nie będę oryginalny w swej wypowiedzi .Przyłącze się do podziękowań Marcinowi za skierowanie mojej wiedzy zegarkowej na całkiem inny tor co pozwoliło mi postrzegać moją pasję w całkiem inny sposób bardziej dojrzały . Panowie co do całej dyskusji oszczędźcie nam tych osobistych wycieczek . Każdy czytając posty na naszym forum i na CW może sobie sam wyrobić zdanie na ten temat . Wybaczcie bo nie chce powielać błędów Kolegów i bić piany. Zadam tylko jedno publiczne pytanie do Zarządu naszego Forum czy taki proceder Adiego miała pierwszy raz miejsce i czy wcześniej docierały do Kolegów sygnały w/w sprawie .
 6. Poszukuje instrukcji w języku polskim do modelu GW-6900-1ER moduł 3179 .
 7. Na pewno podskoczyła ( przynajmniej wiesz że masz zegarek na nadgarstku ) ale wierzcie mi że jak dla mnie divery Orisa stworzone są do bransolety . Ja swojego od razu kupiłem od Jacka na bransolecie .
 8. Leonardo DiCaprio będzie niepocieszony że go wygryzłeś z drugiej części Titanica
 9. Ciekaw jestem czy kupując zegarek w zamiarze oczywiście orginalny po paru dniach stwierdzając że to podróba założyłbyś taki temat ?
 10. Więc spokojnie ponoś go jeszcze trochę może sytuacja się unormuje i tak do końca nie wierz w tą rezerwę chodu Poza tym te odchyłki mieszczą się w odchyłkach chronometru więc nie masz powodów do narzekania Wszystko jest ok nie możesz być zbytnio wyczulony choć sam to przerabiałem
 11. Jeśli taka sytuacja się powtórzy podczas ciągłego noszenia zegarka ewidentnie będzie to wskazywać na jakiś problem z werkiem .
 12. Może ponoś go jakiś dłuższy czas tzn parę dni i zobacz czy taka sytuacja z zatrzymaniem zegarka ma miejsce.
 13. Prawda jest taka że marketing jest ponad nami i niestety rządzi . Smutne to co piszę ale taka niestety brutalna prawda rynku w którym w większym czy mniejszym stopniu uczestniczymy .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.