Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ptaku

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  2,097
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ptaku last won the day on December 14 2013

ptaku had the most liked content!

Community Reputation

97 Bywa pomocny

About ptaku

 • Birthday 11/23/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja nie mam chęci ani miejsca na zabawy z elaborką. Pacjent powyżej to Remington 783 w kalibrze 223
 2. Czas na 100m z czasem może na 300m, muszę jakieś szkiełko założyć bo te fabryczne to lipa.
 3. Opony to nówki sztuki, no nic dziś kupiłem nowe dętki, wymienię i będę obserwował.
 4. Nie mam sprawdzałem dwa razy. szybciej obstawiam coś z felgą ale za bardzo tam nic nie mogę zobaczyć i wyczuć.
 5. Koledzy może ktoś pomoże bo już mnie trafia....... Ostatnio złapałem dwa kapcie jeden podczas jazdy na tyle, wymieniłem dętkę na nową (najtańsza z decathlonu) i niby jest ok ale co na stacji paliw dobiję ją to 3 atmosfer to po 3-4 dni spada do 2 i tak te dwa już trzyma, sprawdzałem zaworek trzyma, co jest??? Dętka półprzepuszczalna? Drugi kapeć to przód, już dałem 3 latki trzymają do 2 atmosfer jak dam 3 to po 10 minutach jest pssss i d*pa? Dętka no name. Czy mam wymienić dętki bo te tanie tak mają czy może coś robię nie tak? Swoją drogą jak miałem opony no name to nigdy kapcia nie złapałem, wymieniłem na coś lepszego i co prawda jeździ się super lekko ale dwa tygodnie dwa kapcie.
 6. Tak jestem zalogowany inaczej bym nie napisał posta 😉 Jestem ciekawy czy moja fotka zdobyła jakiś głos a nic nie widzę ;-(
 7. Gartulejszyn dla wszystkich. P.S. Czemu nie widzę liczby głosów "Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników."
 8. u mnie tez pierwszy wypad w tym roku, nic nie boli ale spać się chce.
 9. Dziś taki jegomość do mojej szafy trafił.
 10. Własnie wróciłem z tygodniowego wędkowania. Przez równy tydzień mieliśmy co wieczór gościa złodziejaszka. Raz zaiwanił nam siatkę PVA, innym razem torbę z zanętą a wczoraj wieczorem próbował zaiwanić wędkarska wagę elektroniczną. Gospodarz mówił ze on tak od połowy kwietnia grasuje po domkach i albo coś wyżebrze albo coś zwędzi.
 11. Hmm jestem lekko zaskoczony wynikami, widać za bardzo chyba podchodzę do trzymaniu się tematów, no bo co ma ślimak, motylek czy dmuchawce wspólnego z naturą zegarka. Obstawiałem Omegę w wodzie, Casio w wodzie i Siekierę.
 12. Karpie i szczupaki, łowisko http://warminskacisza.pl/ bardzo polecam. Zakaz kąpieli w wodzie, cisza spokój, jedyny minus ze rezerwacje trzeba robić z rocznym wyprzedzeniem.
 13. Bardzo dobra koncepcja, 31.05 wyruszam na tygodniowy wypad na ryby a rok temu nie było tam zasięgu ;-( i nic nie będę wiedział jeśli nic się nie zmieniło ;-(
 14. Tak naprawdę to każdy astrofociaż uznałby to za przedszkole, ale ja walczyłem chyba z 3 wieczory żeby tą fotkę zrobić, miałem problem z stabilnością i powtarzalnością klatek, dopiero przy czymś takim widać że jednak bloki mieszkalne się poruszają (fota była robiona na balkonie 2 piętro blok przy ruchliwej ulicy).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.