Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ptaku

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  2,097
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ptaku last won the day on December 14 2013

ptaku had the most liked content!

Community Reputation

103 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About ptaku

 • Birthday 11/23/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taką teorie chyba mógł tylko wymyślić ktos kto nie posiada broni i myśli że tam numery są wybite jak na starej jawie 🙂 nie mówiąc już o plastikowych szkieletach z wtopionymi płytkami z numerem.
 2. Kiedyś jak bawiłem się CP to udało mi się załadować colta army poniżej 2 min, to była minuta 50 coś sekund. Ladowanie z przybitką filcową i założeniem kapiszonow, bez smarowania.
 3. Do mnie zawitała taka zabawka Taurus TX22, wykonanie kiepskie widać ślady obróbki, lekki plastik fantastik. Niby trochę szit ale magazynki na 16 sztuk w 22lr to wyjątek, Teraz tyko ustawiać sobie jakieś tory i szczelać bez obawy ze jedna kulka to ponad 1zł 😉
 4. Poczytaj sobie historie wynalazkach typu zoraki itd... Nagle masa ludzi stała sie przestępcami
 5. Ale kolega nie pisał o .22LR tylko o .22 to jest całkiem inny nabój. Pierwszy to boczny zapłon drugi to centralny. Pytanie o który chodzi. Jeśli chodzi o strzelanie na 100m z 22LR to da sie ale to nie jest komfortowe i bardzo wrażliwe na wiatr. Kaliber .223 tutaj będzie o niebo lepszy na 100m to strzelanie jak z działka laserowego praktycznie plaski tor lotu.
 6. Panowie ktoś ma i może powiedzieć jak naprawdę jest z LPG + silnik 1,4 TSI 122km
 7. Panowie proszę widzieliście kiedyś komercyjne strzelanie, tam przecież nie ma żadnej pracy minuta wprowadzenia i masz napierdzielaj tam jest kulochwyt. Liczy sie kasa. Jak chcesz się nauczyć to najlepiej wstapić do klubu albo do kogoś na inwidualne zajęcia, ale nie komercyjne strzelanie na komercyjnej strzelnicy. Tam nawet nie załapiesz na jakiej zasadzie broń działa.
 8. Inne czasy, wtedy nie uczyli zasady "palec poza spustem".
 9. Panowie bez przesady, ja np. często zabierałem osoby znane tylko z internetu (wystarczy przejrzeć o czym taka osoba pisze i zawsze można stwierdzić czy nam osobnik pasuje czy to wg. nas jakiś oszołom). Sam też dzięki takim akcją miałem okazje postrzelać z róznych wynalazków bo mnie zabrał ktoś z internetu i dał postrzelać z klamota. Co więcej uważam że danie komuś broni do reki na strzelnicy jest bezpieczniejsze niż np jazda próbna samochodem przez kogoś kogo nie znamy. Nie demonizujmy metaloplastyki 😉 to zwykły przedmiot jak każdy inny. Co do strzelnic polecam strzelnice Braterstwa w Warszawie ona jest za free a dla wprowadzanych gości jest symboliczna opłata 5zł.
 10. Komercyjnie: FSO, ZKS, czy inne strzelnice. Ale to Cię będzie kosztowało. Najtaniej to umówić się z posiadaczem strzeladła.
 11. Zmieniając temat, jest tu ktoś kto zaliczył AirMarshala tj. Zdobył 135pkt i nie miał żadnego timeouta? Ja jeszcze takiego kozaka nie widziałem. Kumpel miał 132pkt ale to za mało do zaliczenia. Mi udało się pyknać 107 pkt bez timeoutow.
 12. Dla mnie jest mega, on plus niski zamek znacznie redukują podrzut. Z minusów jest dość ślizgi i nie zapniesz na nim powergripa.
 13. Pochwalę się, zawsze miałem awersje do fullsize ale wpadł do szafy Steyr. Wpadł bo ostatnio brałem udział w moich pierwszych zawodach IPSC i z G19 miałem kłopoty z małymi gongami. I teraz tak, jest full do IPSC, jest maluszek do drilla obrony i jak by co do noszenia, może do PIRO ale co zrobić z compactem G19???? Strzelać to z niego lubię gorzej z trafianiem 😉 lepiej już mi idzie z suba Mossberga. Chyba sobie zostawię tego G19 na zabawy w stylu testy FBI czy AirMarshal bo fulla ciężko z pod kapoty wyciągnąć. Co do samego Steyra jak na razie to najcelniejszy w moich łapach pistolet jaki miałem już sporo (dodam ze strzelec ze mnie marny)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.