Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

albiNOS 01

Użytkownik
 • Content Count

  1,053
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

albiNOS 01 last won the day on March 8 2016

albiNOS 01 had the most liked content!

Community Reputation

963 Mistrz

About albiNOS 01

 • Birthday 03/21/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  DL, NGI, PGR
 • Hobby
  Zegarki, motoryzacja (kit car, motocykle), Szycie pasków, (skreślam skreślenie śkreślania biegów długodystansowych z powodu lenistwa.
  Nie wiem, czy wypada napisać modelarstwo, klei się model z 1000 części.

Recent Profile Visitors

2,078 profile views
 1. A! znam Twój kanał już od lat. Nie jestem jednak na bieżąco, pamiętam maluszka i BMW Potem obejrzę, pozdrawiam.
 2. Chłopaki nie kłóćcie się. Bardzo dziękuję za kliki, jest efekt, wcześniejsze filmy tyłu w rok nie natłukły. A teraz pozwólcie, że dokończę zatwierdzanie sespolu i napiszę nadzór instancyjny że sprozdawczości w SESPOL, a potem na rower o dzida do domu.
 3. Mam prawie identyczne chociaż minimalnie inne zdanie.
 4. Bardzo lubię ruszyć w miasto, ale nie często to się zdarza, bo niestety, wtedy moja robota pleśnieje, zwykle 3 godziny poza biurkiem, czyli na mieście to potem tyle zostaje po godzinach. Dobra, nie popiszemy sobie teraz za dużo, ale zawsze możesz mnie odwiedzić w komendzie, zapraszam, zrobię herbatę.
 5. Chętnie, sił i czasu na codzienną robotę nie zawsze starcza.
 6. Pamiętajcie, że dzisiaj jest światowy dzień roweru. A w moich rodzinnych stronach otwarto właśnie 300km trasę rowerową, chociaż przez moją wioskę Pierkunowo ona nie biegnie (poligon z dwóch stron a z trzeciej jezioro) no, tak, że ten: https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/otwarto-300-kilometrowa-trase-rowerowa-na-mazurach/b0ec41t,07640b54
 7. Wystarczy włączyć film by w tle sobie leciał, naprawdę temat NK to nic porywającego, ale już panowie w wojewódzkiej to tam wielkie nadzieje w tym widzą i chyba naprawdę wierzą w moc prewencji kryminalnej.
 8. Kochani, w poniedziałek 05.06.2023 pojawi się film na YouTube mojej komendy. Nudy jakich mało, ale strasznie zależy moim na wyświetleniach. W tym dniu dodam link, pomożecie? Temat filmu: procedura Niebieskiej Karty, rozmowa z Przewodniczącą zespołu interdyscyplinarnego, takie tam, miejmy nadzieję, że nigdy nie będzie Was i Waszych rodzin to dotyczyło. Ale wiecie, jak tam się poklika, to będzie miło. Pozdrawiam, zachęcam, nie zmuszam.
 9. albiNOS 01

  GBD-200

  Znaczy niebieski dla osoby bez gustu?
 10. Jednak ramka nie zdała egzaminu (pokazałem ją w wątku o majsterkowaniu) zwyczajnie nie mieściła się. Poszły więc w ruch nieśmiertelne trytytki. Udało się też uruchomić gaz. Wymieniłem reduktor na nowy no i w końcu jest czym grzać i gotować.
 11. albiNOS 01

  GBD-200

  Napalilem się na 200 ale osiołkowi w żłobie dano i nie wiem jaki kolor wybrać, zwyczajnie. Macie jakieś pomysły? Wiem, że to kwestia gustu, ale ja chyba tego gustu to za wiele nie mam. Nie będzie noszony codziennie. Okazjonalnie, na rower, dla mania.
 12. Muszę wymienić pastę termoprzewodzącą pod radiatorem w lodówce w przyczepie kempingowej. Dodatkowo bardzo pomaga wymuszona wentylacja w komorze za lodówką. Zresztą sprawdziłem to podczas silnych upałów nad Balatonem, pomógł wiatrak skierowany na otwór wentylacyjny. Temat z wiatrakami od komputera sprawdzony na forum caravaningowym.
 13. Dzisiaj na spokojnie, ale pogoda idealna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.