Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

albiNOS 01

Użytkownik
 • Content Count

  980
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

albiNOS 01 last won the day on March 8 2016

albiNOS 01 had the most liked content!

Community Reputation

248 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About albiNOS 01

 • Birthday 03/21/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  DL, NGI, PGR
 • Hobby
  Zegarki, motoryzacja (kit car, motocykle), Szycie pasków, (skreślam skreślenie śkreślania biegów długodystansowych z powodu lenistwa.
  Nie wiem, czy wypada napisać modelarstwo, klei się model z 1000 części.

Recent Profile Visitors

1,465 profile views
 1. No wiesz, sama kara z udział w bójce to pikuś. Bardziej chodzi o zatrzymanie o to by zapobiec zacieraniu śladów, i tzw ,,mataczenia" swoją drogą określenia od lat nie używanego w protokołach z zatrzymania. Oczywiście należy wyjaśnić wszelkie wątpliwości jakie powstaną dotyczące tego, że ten kierowca jednak ruszył.
 2. Ja to mam wrażenie, że glockiem fajnie się strzela między innymi dlatego, że ma ,,kwadratowy" przekrój pozimy rękojeści. Czuję się jego dokładne położenie w przeciwieństwie do dopasowanych do ręki rękojeści.Ale ponoć z tymi najmniejszymi ,,damskimi" glockami już nie jest tak dobrze, ponoć szybko się nagrzewa po dłuższym strzelaniu i jest lipa. To akurat słyszałem od koleżanki która jest po kursie instruktorów strzelania. No sam tego jednak nie potwierdzę, małego w łapach nie miałem.
 3. Pewnie tak będzie, dziwna sytuacja, uważam jednak, że w tej sytuacji powinni być zatrzymani wszyscy uczestnicy bójki, jakby nie patrzeć zakończyła się tragicznie. Teraz się będą na kierowcy autobusu soczewkować. Tam na filmie widać tuż przed tym jak ruszył, jakby ktoś szarpał za drzwi, czyli chciał się dostać do środka. Bez względu na to jak wiele winy zostanie przypisanej kierowcy, to taka patologia powinna dostać sygnał, że za takie numery kara powinna być nieunikniona i dotkliwa.
 4. I broni nie trzeba by biedy narobić: Miał być link, ale co chwilę usuwają,chodzi o potrącenie dziewczyny podczas bójki w Katowicach przez z autobus.
 5. Czy uważacie, że to lekka przesada? Z naciskiem na lekką?
 6. Jako ciekawostkę powiem, że od tygodnia jestem na Węgrzech nad Balatonem, i nie licząc rowerów elektrycznych, to tylko jeden jedyny raz widziałem rower z jednym blatem z przodu (dobra, nie liczę tych z jednym biegiem). Nawet Holendrzy mają tu przywiezione ze sobą rowery na trzech blatach z przodu. Ten który widziałem na jednym blacie to Rickrider bodajże st350 o ile się nie mylę. No, to tyle.
 7. Może kiedyś się skuszę na okrążenie Balatonu na Węgrzech rowerem. Jestem teraz na wakacjach i widzę, że wielu ludzi podejmuje wyzwanie. Ponoć infrastruktura do tego wspaniała, ale km też nie mało bo jezioro ma mniej więcej wymiary 77km/14km. https://www.krajoznawcy.info.pl/rowerem-wokol-jeziora-8374
 8. Walka była, mój błąd, że w sumie wiedząc, że szans nie mamy wziąłem się za wyżyłowanego schizofrenika. To nie mogło skończyć się dobrze. Koleżanka dostała parę bencków, ja byłem cały czas za nim więc mnie nie sięgnął. Potem leciałem za nim na miękkich nogach zagazowany i już chciałem walić z ostrej ale ludzi na ulicy kilku było. Nauka na przyszłość, jak się podejmuję interwencje z koleżanką wobec świra to odpuścić, poczekać na wsparcie, niech się dyżurny dwoi i troi. Interwencyjni są od tego. Trzeba sobie zdać sprawę, że mi do starości a nie młodości. A najgorsze, że dyżurni na domówki gdzie siekiera w użyciu wysyłają dzielnicowych bez tazerów, bez kamizelek itp, ludzi już nie tak sprawnych jak 20 paro latkowie. Tak, bo dzielnicowy zrobi komplet papierów od a do z, ale najpierw musi przeżyć a to już dyżurnych najmniej interesuje.
 9. Czekam na opis rentgenu żeber. A wczoraj jeszcze o północy rowerem do domu wróciłem.
 10. Coś jak Mercedes G 4x4 kwadrat lub6x6.
 11. Od 5:30 na SORze z podejrzeniem połamanych żeber. Dobrze, że nie strzelałem wczoraj a już mało brakowało... A takie nadgarstkowe se machałem przy okazji.
 12. I granaty uzbrojenie złapane za zawleczki. Wygląda to niebezpieczne.
 13. Ja w swoim góralu obniżyłem kierownice o 2 podkładki (komin zrobiłem) tylko by sprawdzić jak się jeździ i tak zostawiłem. Na prostej prędkość wyraźnie wzrosła, może o 3 może 4 km/h ale czuję, że łatwiej mi się kręci. I nie o opory powietrzna tu chodzi a raczej o pozycję. Myślę, że sprawdzę kiedyś jak to będzie z mostkiem w negatywie.
 14. albiNOS 01

  Xicorr

  Fajne Logo, to wpasowane w X, super pomysł.
 15. Jakie polecasz łożyska zewnętrzne,l do korby, accent może być? czy trzeba szaleć bardziej z ceną?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.