Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

albiNOS 01

Użytkownik
 • Content Count

  1,049
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

albiNOS 01 last won the day on March 8 2016

albiNOS 01 had the most liked content!

Community Reputation

876 Mistrz

About albiNOS 01

 • Birthday 03/21/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  DL, NGI, PGR
 • Hobby
  Zegarki, motoryzacja (kit car, motocykle), Szycie pasków, (skreślam skreślenie śkreślania biegów długodystansowych z powodu lenistwa.
  Nie wiem, czy wypada napisać modelarstwo, klei się model z 1000 części.

Recent Profile Visitors

1,959 profile views
 1. Już sprawdzam w internecie ile ważą poszczególne części kół, jak mam obecnie piasty po grubo ponad 300gr za sztukę, a nawet jeszcze Tublessów nie zrobiłem. Na wszystko jednak przyjdzie czas.
 2. albiNOS 01

  Buty

  Tutaj moje Zephyry MK2 obok Z6N zięcia, w robocie mam jeszcze Z6S, N-ki od S-ek różnią się fakturą skóry, plus S-ki mają małe otwory wentylacyjne. Wczoraj było intensywnie lepienie bałwana i moje sprawdziły się znakomicie.
 3. Może i jest to odpustowo jarmarczne, ale co tam. Jak ktoś lubi, krzywdy nikomu nie robi, to i taka lekka korba to jego sprawa.
 4. Lepij. Ale zbieram na zegarek, więc na chwilę obecną zmieniam to na co mnie stać. Nie spieszy mi się z zabawą w grzebaniu przy rowerze bo to będzie niekończąca się historia. A z zegarkiem spieszy się. Aaaa, amor już wymieniłem, zgubił tym samym kilogram. Narazie drobnice robię, choć wiem, że powinienem trzymać się zasady ,,od ogółu do szczegółu".
 5. Tłumaczę łódrazu. Modyfikowanie dla przyjemności. Kolejne 10 gramów mniej.
 6. albiNOS 01

  Hi-Fi stereo

  Wbijajcie na kanał Reduktor Szumu, tam gościu opisuje swój wzmacniacz marzeń oraz kolumny głośnikowe wykonane dla niego na zamówienie. Sam bym sobie taki wzmacniacz zrobił jakbym znał się i dysponował większą kasą.
 7. Wczoraj w sklepie mierzyłem Kinga, wchodzi na 3 dziurki od końca paska na luzie, jak dam na 4 to z nieco większym ściskiem. Obyśmy się dobrze zrozumieli, dla mnie koniec paska jest od strony klamry, początek od strony koperty. Ale lekki jest. Kusi skubany, trza kasiutę odkładać. Ale jak szaleć to z multiband 6 no i ten z czerwonymi elementami mi się podoba, a ten z pozytywem to chyba nie do dostania.
 8. Przez ciągłe problemy z infekcja gardła rower narazie stoi w piwnicy, więc by się za bardzo nie obraził zamówiłem dzisiaj trochę biżuterii, no, bo po co ja mam chudnąć, jak rower może za mnie to zrobić. Zdjęcia z internetu.
 9. Jeszcze 5 minut i mają przyjść goście, a niech się który spóźni...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.