Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

albiNOS 01

Użytkownik
 • Content Count

  976
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

albiNOS 01 last won the day on March 8 2016

albiNOS 01 had the most liked content!

Community Reputation

200 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About albiNOS 01

 • Birthday 03/21/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  DL, NGI, PGR
 • Hobby
  Zegarki, motoryzacja (kit car, motocykle), Szycie pasków, (skreślam skreślenie śkreślania biegów długodystansowych z powodu lenistwa.
  Nie wiem, czy wypada napisać modelarstwo, klei się model z 1000 części.

Recent Profile Visitors

1,433 profile views
 1. Jest ktoś w stanie mi wyjaśnić o co chodzi w tym filmie? To sceny z planu filmowego jakiegoś filmu o pandemii? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1400461790312094&id=100010448590135
 2. Za kilkadziesiąt lat my będziemy drapać się po jajkach co zrobić że zużytymi turbinami wiatrowymi a Chińczycy będą produkować prąd z fuzji jądrowej. To tak gdzieś w latach 50 mniej więcej. Może trochę później.
 3. W Egipcie pytam się kiedyś kierowcy busa dlaczego trąbi na każde mijane auto? Na co on, że ich pozdrawia. Wychodzi na to, że my tu w Polsce im kulturą do pięt nie dorastamy.
 4. W jakim ja świecie żyje, pierwszy raz słyszę o pozdrowieniach na rowerze. Ale zagadnieniem pozdrawiania identyfikujących się grup... No powiedzmy, że temat z potencjałem. Ha! powiedziałem jak w programie typu Dorota was urządzi czy innym Mirujciu.
 5. Niby śmieszna grafika, ale czym ona się różni od pytania o przyczyny wielkiego wybuchu? Przyczynę przyczyny i przyczynę przyczyny przyczyny? To tylko inna forma próby odpowiedzi na pytania zadawane kiedyś i teraz. Polecam film Łukasza Lamża.
 6. Nie znam innych o ile to mężczyźni. Z kobietą prorokiem oj ciężko można by trafić, lubią pokazać, że są kimś lepszym.
 7. Coś pomieszałem z cytowaniem. Niedługo jak ktoś nie będzie miał roweru za więcej niż pięćdziesiąt koła to będzie uznawany za dziada.
 8. Spokojnie, papier wszystko przyjmie. W stanie wyższej konieczności możesz użyć każdej broni, nawet tej przeznaczonej do ozdoby, kolekcjonowania czy sportu. Art 26 kk, Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego jakiemukolwiek dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone przedstawia wartość niższą od dobra ratowanego.
 9. Przed chwilą usłyszałem, od znajomego, że znajomy jego znajomego 😁 naprawdę dokładnie tak jak w chłopaki nie płaczą, lekarz, załatwił sobie kwita, że jest zaszczepiony. Pojechał jak zrozumiałem gdzieś na lotnisko w świecie, no i tam kobieta z mosadu przeprowadzała kontrolę i zapytała go czy był szczepiony. Ten potwierdził, na co ona przejechała mu w pobliżu ciała jakimś skanerem i powiedziała by schował te papiery (wyjmował dokumenty potwierdzające szczepienie) bo go zaraz zamknął dodając, że nie jest szczepiony. Trudno mi w to uwierzyć ale w kraju ,,starszych i mądrzejszych" kto wie...
 10. No cóż, z racji wykonywania państwowego zawodu, szybciej uwierzę w patologię. Można nagrywać i tak i tak ale patologia właśnie w instytucjach państwowych jest najpewniejsza.
 11. Wiara od wiedzy tym właśnie się różni. Wiara nie jest dowodem. Dowód nie jest potrzebny by wierzyć. I jeszcze jedno. Jak powiedział profesor Carl Sagan, cyt: ,,Nieistnienie dowodu nie jest dowodem nieistnienia". Lacuś, pamiętaj tylko, że w okopach nie było ateistów.
 12. No właśnie z tym udowadnianiem to tak średnio bym powiedział, tak średnio. Z tego co się orientuję to Sumiński z kilkudziesięciu spraw w Sądzie przegrał tylko 1 i to nie za plagiat. Ta jedna sprawa była przegraną bo...z tego co pamiętam Sąd utajnił dowód który został wcześniej opisany w książce. Dokładnie nie pamiętam. Rozumiem, że masz na myśli udowodnienie nieprocesowe. Tu przyznaje, że lekki zawód mnie ogarnia, ale zapewne znane są sposoby manipulacji, które polegają między innymi na mieszaniu kłamstw z prawdą tym samym odwraca się uwagę od istoty problemu. Bo ważniejszy jest plagiat niż na przykład rozmowa jednej z ważniejszych osób w Polsce z rosyjskim agentem bez protokołów, ale w politykę że względu na zakaz wchodzić nie będę.
 13. Nie mówi się pe...ały tylko Afroamerykanie. A nie czekaj
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.