Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kurdebalans

Użytkownik
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kurdebalans last won the day on September 8 2014

kurdebalans had the most liked content!

Community Reputation

16 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  UK
 • Hobby
  Krótkie fale, literatura, technika, święty spokój.
 1. Ta skóra z misia to faktycznie rarytas, lepszy od teściowej...
 2. Kilka przelknietych muszek skutecznie przekonało mnie do naciągania komina
 3. Jestem pod wrażeniem, nie wiedziałem, że są nakręcane Orienty! Świetny! Pozytywnie "zazdraszczam"
 4. Jak najbardziej jestem za "minusem" z powodów jw., poza tym nowy wygląd dla mnie to pomylka, szczególnie czcionka i tło.
 5. W necie KIng Diverów jest ich dosyć dużo i nawet pare bez bezela: http://watchlim.blogspot.co.uk/2015/04/208-orient-vintage-king-diver-automatic.html http://www.sweetroad.com/shop/image_view.html?image=000000001518 http://global.rakuten.com/en/store/procontact/item/9770011/ http://www.ebay.com/itm/272139383766
 6. Sprężynka jest na swoim miejscu, kamyk nakrywkowy też pozostał, z latarką już pełzałem, jeszcze spróbuję, no i chyba zacznę rozglądać się za dawcą. Dziękuję.
 7. Po czyszczeniu werku zabralem sie do składania i ... łożysko balansu zamiast spocząć w płycie głównej wybrało wolność, poszukiwania nie przyniosły efektu. Czeka mnie więc transplantacja z jakiegoś dawcy, tu właśnie mam pytanie, czy łożyska balansu są zamienne, tzn. czy kamyki z mostka balansu mogę zamontować w płytę? Mechanizm to Tissot 794.
 8. Uwielbiam mesze, nie ma nic lepszego na lato, oczywiście to tylko moja opinia, - ten na zdjęciu jest bardzo ok, choć ciągle myślę o tym jak by wyglądał na delikatniejszym druciaku. Blue Mako już od dawna mam na meshu, a ostatnio Vis jest na "zdekatyzowanym" własnoręcznie czarnym meszu.
 9. No co? Wszystko normalnie i do przewidzenia ... pochyl się lepiej nad TK. Makabra - ponad 80 osób.
 10. Zegarek doszedł, obdarowany zaskoczony i zadowolony a ja zaobaczę go na żywo dopiero w sierpniu. Dziękuję wszystkim uczestnikom projektu no i oczywiście QV - spiritus movens przedsięwzięcia, ja tylko wyhaczyłem graficiaka na sam koniec i jestem zadowolony .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.