Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zak

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. zak

  SEIKO SARB017

  "Orzeł wylądował", na razie poznajemy się... Apropo's sprzedawcy prawie wszystko w najlepszym porządku, tzn. zegarek oryginalny, nowy bez uszkodzeń czy zadrapań. Zabezpieczenie do transportu mogłoby być jednak trochę lepsze, tektura nasuwana na pudełko własciwe trochę sie pomięła i to w zasadzie moja jedyna uwaga.
 2. zak

  SEIKO SARB017

  No i padło i na mnie... Nie wiem ile lat minęło, może pięć, może siedem, kiedy widziałem ten zegarek po raz pierwszy. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zainteresowała mnie cała linia SARB, ale 017 chyba najmniej z nich. Przez te parę lat zdążyłem "przerobić" kilka zegarków, kupiłem nawet 065, który ma nieciekawą kopertę i najpiękniejszą tarczę jaką widziałem. Alpinist jednak cały czas siedział gdzieś w tyle głowy i "rósł we mnie", pozwólcie że posłużę się tą kalką językową. W tym tygodniu poddałem się, stwierdziłem że nie mam już siły walczyć z uczuciem, które ten zegarek u mnie wywołuje. Zakupy zrobione, kupiłem od Gizmo, czekam na przesyłkę, dam znać jeśli coś będzie nie tak. Do pełni chwilowego szczęścia, bo ta choroba nigdy nie ma końca, będzie mi już tylko brakowało SARB 033.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.