Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grinch

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Grinch

 • Birthday 04/28/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Sport, góry, rower, motor,
 1. Nie ma więc sensu. Kolejnego PRW-1500 nie kupię, bo wiem już że ta koperta nie wzbudza zaufania. Myślałem że zrobię "remont" za niewielką kwotę, szkoda że się nie uda. Tu jest do sprzedaży sztuka 1500T z taką samą wadą jaką ma moja sztuka. Taka wada wrodzona.
 2. Uuu, dziękuje za szybkiej info, ale ... 182$ + ship ..., srogo Cholera nie sądziłem, że to będzie taka kwota. Jeśli nic taniej nie znajdę, to trochę lipa.
 3. Witam, Szukałem na forum tematu poruszającego mój "problem" jednak nie znalazłem. Proszę o pomoc. Potrzebuję kupić kopertę do modelu PRW-1500T. Jak zapewne spora część osób na tym forum wie, ten zegarek obarczony jest "wadą" pękających koperty w miejscu wsuwania teleskopów. Nie wiem czy poprawnie to opisuje, jeśli nieco zawile i błędnie, to przepraszam, poprawcie mnie. Konstrukcja koperty i bransolety wykonana jest w taki sposób, że teleskopy "wyłamują" kopertę. Moim zdaniem będzie się to działa w każdym PRW-1500, to tylko kwestia czasu. Pomóżcie proszę. Gdzie mogę nabyć kopertę? Z góry dziękuję za pomoc. PS: Chodzi mi już po głowie zakup kolejnego zegarka, tym razem wybór padłby prawdopodobnie na G-9300/9400 ... ale na razie chce naprawić moje PRW.
 4. Grinch

  GW-9400 Rangeman

  OK, dzięki za info. Faktycznie nie ma takiej konfiguracji. To są takie drobne różnice "ciekawostki". Próbuję dokładnie porównać sobie 9200 / 9300 / 9400 / Protrek / ... Ale niestety to trudne ... Może jakieś spotkanie w Łodzi z użytkownikami "G" i "Pro" trochę by mi pomogło Musze poszukać w odpowiednim dziale.
 5. Grinch

  GW-9400 Rangeman

  "Alarm Baro", co to za funkcja? Nie znam. Czy z moim PRW-1500 też jest coś takiego?
 6. Grinch

  GWG 1000 MUDMASTER

  Cholera, ale wstyd, przecież nikt mi nie uwierzy, że to "wypadek przy pracy ". A ja niby dorosły i kształcony człowiek jestem. Ale wstyd. ;(
 7. Grinch

  GWG 1000 MUDMASTER

  W dziecinstwie mój Dziadek węgiel szufla przeżucał.
 8. Grinch

  Casio Protrek

  Cieszę się że odnalazłem ten wątek. Jestem posiadaczem PRW-1500 w wersji Titan. Aktualnie szukam jeszcze uniwersalnego "G". Chętnie kupię coś z grupy "Mud-Rise-Range". Najlepiej używke.
 9. Grinch

  GWG 1000 MUDMASTER

  Nie jestem specem, ale moim zdaniem zawsze będę dostępne.
 10. Grinch

  GW-9400 Rangeman

  W tej chwili mam PRW-1500T i on też tika. Szok.
 11. Grinch

  GW-9400 Rangeman

  Panowie, a Techniczne argumenty? Pomóżcie?
 12. Grinch

  GW-9400 Rangeman

  Dlaczego? Czemu nie Mud?
 13. Grinch

  GW-9400 Rangeman

  Dorzucajcie A ja nadal nie wiem co kupić. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.