Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jerzyk

Użytkownik
 • Content Count

  2,657
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

About jerzyk

 • Birthday 08/23/1966

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  okolice Łodzi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I wreszcie udało sie zakupić w celach detektywistycznych ( dogłębnego przeanalizowania )Delbanę z nacinaną podziałką. I jeszcze na koronce pozostałości wierzy z oryginalnej koronki .
 2. To ja mam jeszcze gorzej, bo względy ekonomiczne zweryfikowały moje słowa, żę kolekcjonuję a nie sprzedaję ,więc niestety jeśli może się tylko liczyć na kolekcje, a nie na rodzinę, to trzeba zacisnąć zęby i coś wybierać . Raz na jakiś czas usiądę do biurka i żeby uspokoić rozkołatane nerwy biorę sprzęt w ręce i sie odprężam. Choc nie oznacza że nie kupuję jak coś ciekawego
 3. Komunia wnuczki już za mną i teraz mogę pokazać efekt czyszczenia tarczy, Jeszcze się nie naumiałem robić zdjęć telefonem , tarcza w rzeczywistości wygląda fajnie. No lepiej niż przedtem.
 4. Plan jest wykompać tarczę Będzie komplecik do tych czarnulek
 5. Nowi miłośnicy marki i nowe okazy, a braki czasowe duże więc, tak na razie pokarzę Nie wyrabiam Werk oczywiście Felsa 465
 6. Koperta raczej była robiona, choć z takiego ujęcia to jak wróżenie z fusów Tarcza raczej nie ruszana
 7. Witam koledzy, potrzebuję nabyć drogą zakupu bądź wymiany dekla do koperty wielkości recordmastera, próbuje przywrócić do życia olbrzymka na ETA 1100, a jeszcze jakby była możliwość zakupu osi sekundowej do tego werku to już było by ekstra .
 8. Gratulacje. Piękna sztuka Arek, wygląda że nie rusaną
 9. Sławek toż 1/4 kolekcji upłynniasz :-(
 10. Wreszcie po długim czasie mogę pokazać co się urodziło Choć nie wiem czy w oryginale? Zakupiona z deklem jak na pierwszych zdjęciach, lecz nie wiedząc czy jest to tenże dekiel zmieniłem go na inny. Ale czy dobrze ??? bo werk i tak sie porusza w kopercie, chyba brakuje jakiegoś elementu zestawu dociskowego . Jak juz widać na foto werk ETA 1080, koronka jakaś sie znalazła choć troszkę luźna, ale sama tarcza nie rusana, trzeba było tylko zmienic balans coby ładnie oscylował i wyszło Na ostatnich zdjeciach widać cień na brzegu tarczy lecz to jest efekt niedociśniętej tarczy do koperty. Brak czegoś ????
 11. http://oldswisswatches.com/images/spares/PDF's/AS/AS%201187,1194.pdf Tiret to jest pozycja nr. 443 Remontuar 445
 12. Miodzio , a sekundnik miałeś czy kupowałeś od Sławka Mój słonecznik też zasyfiony że hej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.