Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

loituma

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  5,138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

loituma last won the day on November 15 2018

loituma had the most liked content!

Community Reputation

287 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About loituma

 • Rank
  stary dziad :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Oprócz zegarków, stare klamoty w formie użytkowej. Komputery, również od środka.

Recent Profile Visitors

1,420 profile views
 1. Kiedyś prowadziliśmy dyskusję nt. sekundnik a w tym zegarku. Sprawa nie została jednoznacznie rozstrzygnięta. Sam mam dwa egzemplarze z takim samym sekundnikiem jak twój.
 2. Rzadka i pięknie zachowania tarcza. Pomyśl coś nad kopertą. W tym wypadku chyba tylko podmiana Gratuluję. Piękny zegarek!
 3. Tak. Mechanizm powstał na początku lat 40. Myślę, że sam zegarek to druga płowa lat 40. Ciekawostką jest to, że mechanizm ten, z nową sprężyną, katalogowo ma 40 h rezerwy chodu. I jest to prawdą. Ja uzyskałem wynik 39 h na wyczyszczonym acz mocno zmęczonym już mechanizmie.
 4. W jakim stanie mechanizm? Bardzo ładny egzemplarz. Niewiele pokazuje się ich na naszym rynku Gratuluję!
 5. Nooo panowie... Dawno nie zaglądałem a tu takie perełeczki ostatnio powrzucaliście. Rośnie nam konkurencja Chwali się! Delbany to bardzo wdzięczny materiał kolekcjonerski. Jest co zbierać i każda cieszy!
 6. Mogę poprosić znajomego, żeby założył własne konto i napisał. Tylko nie wiem czy będzie mu po drodze z językiem polskim. Ale niech będzie... Odkupiłem ten telefon i sprzedaję jako swój.
 7. Do sprzedania jest iPhone 11 Pro 64 GB Stan idealny. Nie zauważyłem żadnych mankamentów. Telefon kupiony na wolnym rynku - nie jest obciążony żadną umową. Nie otwierany, nie naprawiany, nie zalany, używany z wielkim poszanowaniem. Bez blokady icloud. Przywrócony do ustawień fabrycznych. Telefon sprzedaje rodzina z Ukrainy. Potrzebne pieniądze na życie. Rodzinę znam osobiście. Pracowali przez kilka lat u mojego znajomego. Ręczę za sprzęt i uczciwość oferty własną osobą i moją reputacją na forum. Telefon jest w tej chwili u mnie i osobiście go sprawdzałem. Wysyłkę będę realizował również osobiście. W komplecie: - telefon - szkło hartowane (naklejone od nowości - ekran dziewiczy) - oryginalny przewód - etui Kartonik niestety został na Ukrainie. Cena: 2300 zł z wysyłką inPost po mojej stronie. Możliwy odbiór osobisty i sprawdzenie w Mińsku Mazowieckim, lub we wtorek w Warszawie (po wcześniejszym umówieniu)
 8. Coraz rzadziej można wyrwać coś tak ładnego za rozsądne pieniądze [emoji4]
 9. Ładnie zachowany i do tego z rzadką tarczą. Gratuluję [emoji106][emoji4]
 10. Piękna Nie rusz jej. Fajna pamiątka będzie. [emoji4]
 11. Fajna sztuka. Równo zestarzona [emoji4] Gratuluję zdobyczy [emoji106][emoji41]
 12. Bateryjka to też jakaś historia marki. I świetne urozmaicenie kolekcji. Gratuluję! [emoji106][emoji4]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.