Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dar07

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  sosnowiec
 • Hobby
  polskie zegarki , książki , samochody z PRL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na imprezy noszę antymagnetyczny - jak dla mnie najpiękniejszy .
 2. Zakochałem się w tych zegarkach jak we wszystkich polskich starociach ( obecnie zbieram budziki poltika ) . Tego delfina kupiłem chyba za 80 zł zdjęcie na aukcji było jeszcze gorsze niż moje , a kupiłem go tylko dlatego że to delfin , którego wtedy jeszcze nie miałem a tu takie szczęście " polski mostek " . Jak pisałem wcześniej numerek zaskoczył mnie chyba ze dwa lat później , bo " wychowany " na stronie KRZYSZTOFA W. celowałem w alfy . Przez moment zastanawiałem się czy nie wybebeszyć mojej alfy i wstawić do niej 710 , ale może były i jakieś inne Polaki i niech zostanie tak jak jest .
 3. A jako że ta część ma tytuł nabytki to załączam
 4. Ja dodam tylko ,że na każdym zdjęciu wygląda to trochę inaczej ,chętnie byg go komuś pokazał tylko komu?
 5. W kwesti regulalności to na innym zdjęciu wygląda to tak
 6. A tu mechanizm , zdjęcie takie sobie .
 7. Zdjęcia dokładniejsze załączę jak zrobię czymś lepszym ( te są z telefonu ) . Tego antymagnetycznego kupiłem na allegro za 150zł od gościa który był lotnikiem , niestety jego wizytówka gdzieś zaginęła . Napiszę , że tak jak dziś są egzemplarze , które chodzą za 50 zł a są takie o które walczy kilka osób i cena rośnie . Jak zaczynałem to nie pamiętam cen powyżej 200 zł ( oprócz jednego zegarka , który kupiłem ja , jako pierwsze moje błonie , straszna malowanka - dzisiaj się z niego śmieję ) .
 8. I delfin , wiedziałem ,że ma polski mostek , ale numeru 710 dopatrzyłem się po kilku latach wiedząc o alfach jako 100 % polskie . Co o tym sądzić .
 9. Witam oto kilka moich zegareczków , dodam że zająłem się zbieraniem około 8 lat temu uzbierało się około 50 . Dodam tylko że staram się je naprawiać bez ingerenci w tarcze . Oto kilka moich ulubionych
 10. Szukam budzików z łudzkiej firmy poltik czajk , czapla . Jestem baaaaardzo zainterssowany ich zakupem .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.