Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nikox85

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lubsko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy ktoś wie mniej więcej z jakiego roku jest ten budzik?
 2. Przepraszam że nie w tym dziale, wiec można go przenieść. Co do budzika te b czytałem jako 6 Ok Dziękuję.
 3. Witam mam pytanie odnośnie tego budzika, nie wiem jakiej marki jest ten budzik. Nazwa na cyferblacie nic mi nie mówi?
 4. Witam czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to za damski zegarek, czy to jest glashutte czy może podróbka. Przeważnie na deklu pisało GUS a tutaj RW. Pozdrawiam
 5. Witam Czy warto dać do mycia tarcze, czy lepiej zostawić tak jak jest.
 6. Znalazłem jedyne zdjęcie tego mechanizmu. Nie wiem czy to coś wnosi Thiel_TU_mit_Thiel_Champion_E_Werk. https://watch-wiki.org/images/3/32/?C=N;O=D
 7. Porównałem zdjęcia w internecie i faktycznie wygląda jak THIEL, Była taka sama tarcza , Wskazówki także takie same były, z tyłu także był wytłoczony taki sam herb. Tylko w każdym tym zegarku był inny mechanizm. A czy wiadomo w jakim okresie mógł być on wyprodukowany?
 8. Witam posiadam zegarek kieszonkowy. Proszę czy ktoś mógłby coś o nim napisać- Marka, Rok itp ponieważ nic na nim nie pisze. Pozdrawiam
 9. Witam Mam poniszczonych kilka kopert które wymagają chromowania. Czy ktoś zna jakiegoś taniego i dobrego fachowca któremu mógłbym te koperty wysłać do odnowienia???
 10. OK. Widzę że kolega Kamagong piszę o Adriaticu. Też tak myślę że tarcza powinna być od Atlantica, tylko już nie wiem od jakiego. Nawet na tym forum było zdj. z tym mechanizmem w super de luxe. Było by miło jak by ktoś powiedział jaka tam tarcza powinna być. A co do Atlantica z #11681 to w takim stanie kupiłem go od pewnej staruszki, która ten zegarek miała po mężu. Więc wątpię aby staruszkowie coś kombinowali przy nim. A jeśli tarcza była by myta to nie powinno być zabrudzeń w zaokrąglonych cyfrach, a tutaj zabrudzenia są.
 11. Z tego co wyszperałem w necie, to taki mechanizm widziałem w czarnym Atlanticu 21j super de luxe. Więc muszę kupić tarcze od atlantica i będzie git.
 12. Hmm jeśli to składaczek to szkoda, Czyżby tarcza Adriatica była dana do Atlantica. Jeśli tak to nie ładnie
 13. Nosić na pewno będę, ponieważ lubię płaskie i nie za duże zegarki. Tylko znajdę ładny pasek z podkładką i będzie git. Koronka jest z innego zegarka, ponieważ tutaj była bardzo starta. Trochę koronka daje po oczach
 14. Dzisiaj znalazłem Adriatica Worldchampion 21 jewels extra. Sorry za kiepskie zdjęcia, ale nie potrafię zrobić zdjęcia czarnej tarczy. Na żywo lepiej wygląda, Tarcza jest matowa i to w bardzo dobrym stanie. Tylko dać chrom na kopertę i zegarek jak ta Lala. Tylko mnie jedno dziwi, dlaczego na deklu nie piszę Adriatica?. Czy to na pewno Oryginał?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.