Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JaronC

Użytkownik
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Wiem, że w wersji ze srebrną tarczą są identyczne. Możesz być spokojny, że są ok!
 2. Ta tarcza pewnie jest z jakiegoś plastiku i pod wpływem działania promieni słonecznych uległa przebarwieniu. Przypuszczam, że nic się nie da już z nią zrobić. Zauważ, że przebarwienie jest przesunięte względem osi, a białe miejsca wyraźnie wskazują strefę cienia, który częściowo osłonił tarczę przed intensywniejszym światłem.
 3. Nie zawsze. Kiedy sprężyna jest "nakręcona", a zegarek "stoi" , to wyjścia nie ma. Trzeba "spuszczać"!
 4. Nie znam jeszcze "od środka" werku budzika, ale sądzę, że tak. Na "oko". Myślę, że korygując/przesuwając wskazówkę budzika nieznacznie o tę właśnie wartość na której Tobie zależy, w stosunku do osi i cyferblatu w lewą stronę. Wtedy ustawiając wskazówkę na danej godzinie (np. 6-ej), sygnał uruchomi się później,
 5. Prawie, Przemku, ale to jednak wielka różnica! Mam takie w jednym Wostoku
 6. poszło na pw W tej Rakiecie, to pewnie tylko tarcza od Rakiety. Całość to... no właśnie, co to jest??? Ktoś zgadnie ?
 7. Wszystkie w złotym kolorze, są pozlacane Tylko różne warstwy. Nie ma peności, że nie ruszą. Nie mając doświadczenia, lepiej jednak nie sprawdzaj. Podaj komuś do sprawdzenia, bo mogą wymagać jedynie drobnych zabiegów. Właśnie Enkil, początkowo mnie zmyliły na tej wcześniejszej focie. Nie znam tych rakiet, ale sądzę, że to przeszczep. Wskazówki są"dziurawe", z resztką lumy.
 8. Na tym pierwszym Łuczu jest napis Au, czyli symbol złota i cyfra (prawdopodobnie 5), która informuje, jaka jest grubość powloki złota na kopercie w mikronach. Pod lupą odczytasz, albo zrób fotkę i na kompie w powiększeniu. Nie ma tam "...Poljota(?) De luxe...", jednak co to jest, to odczytasz z tarczy. Dalej Moskwa, Mołnia, Slava, Start i dwie damki, czyli Łucz i Zaria. Edit: Stronkę miałem długo otwartą i nie widzialem tych nowych fotek. Ten na pasku, to Rakieta.
 9. A co tam polerować? Koperta jest ładna. Zdjęcia makro zawsze wyolbrzymiają to wszystko, czego w realu nie widać. Zauważ, że te ryski kolo sekundowej, to są na tarczy , a nie na szkiełku.
 10. W końcu kolekcjonowanie to męski sport!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.