Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

baja

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Mam jego zdjęcie jeszcze pewnie jak był u poprzedniego właściciela - ale nie mogę dodawać zdjęć na forum, jedynie moge podawać adresy URL?
 2. A jaki numer seryjny ma oryginał 5431? czy 5471? To wahadło pojawiło się pod sam koniec numerowanych Harderów Jubileuszowy zegar bazuje na werku Kerna, Schatz w 1980 roku nie produkował już zegarów rocznych mechanicznych.
 3. Kupiłem zegar na ebayu. Za 361 dolarów, dochodzi wysyłka 92 dolce i ściągana od razu opłata importowa 108,25 dolara. Rozumiem ze te 8 % nalezy policzyc od 453 dolarów (czyli powinno wyjść 36,25 dolara). A ebay zabrał 108,25 dolara jak odzyskac resztę? Przechodził ktoś tą procedurę z ebayem (urzedem celnym)? Pozdrawiam
 4. A jak wygląda kwestia zakupu antyku który ma ponad 100 lat. Z tego co wiem płaci się wtedy jedynie 7 czy 8 % vatu i to wszystko.
 5. Dzięki za szybką reakcję. Pozdrawiam i przekażę.
 6. Witam, znajomy prosił mnie o zapytanie się Państwa o autentyczność takiego zegarka na podstawie zdjęć. darmowe zdjęcia na allegro
 7. Zdecydowanie Jahresuhrenfabrik. Ten model to taki bandstand ale pośredni jest (coś pomiędzy zwykłym duzym roczniakiem z kloszem fi 14 i bandstandem standardowym z kloszem fi 19)
 8. Ten Schatz to chyba żart - nie zamierzasz go robić Przeciez on nawet na części w tym stanie się nie nadaje
 9. Dziękuję za te reklamy - nie widziałem ich wcześniej. Tej skrzynki na zdjęciach z werkiem haucka nigdy nie widziałem - ale chciałbym
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.