Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dziadek

Miłośnicy zegarów
 • Content Count

  1,980
 • Joined

 • Days Won

  10

dziadek last won the day on January 6 2019

dziadek had the most liked content!

Community Reputation

962 Mistrz

2 Followers

About dziadek

 • Birthday 10/01/2009

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona
 • Lokalizacja
  Puszcza Kampinoska

Recent Profile Visitors

2,500 profile views
 1. Czyli rodzice są w pełni zdrowi a chłopak wymaga leczenia - droga jedynie słuszna i tak trzymaj dalej.
 2. Ja bym nazwał relacje w tej rodzinie raczej za bardziej patologiczne niż normalne i to przed pandemią i w czasie pandemii, chociaż efekt braku właściwych relacji w tej rodzinie uwidocznił się dopiero w czasie pandemii. Moim zdaniem za całą tą sytuację, czyli za stworzenie właściwych relacji w rodzinie odpowiedzialni są wyłącznie rodzice, a nie dzieci. A jeżeli chodzi o leczenie psychologiczne a często również i psychiatryczne, to najczęściej leczenie powinno się zacząć od leczenia rodziców.
 3. Nigdy jeszcze nie widziałem takiej lub podobnej maszyny w ofercie sprzedaży w Polsce. Więc realna wycena takiej maszyny na polskim rynku będzie moim zdaniem dość trudna. Poza tym moim zdaniem obecnie jest to już przedmiot bardziej kolekcjonerski niż użytkowy.
 4. Solidna, porządna, masywna frezarka która jest dedykowana do frezowania zębów w stosunkowo małych kółkach. Brakuje belki na której mocuje się frezy i kółko do napędu freza. Ale dorobienie tego elementu nie powinno stwarzać większego problemu.
 5. Pani Chazan jest profesorem uczelnianym czy tytularnym (kiedyś nazywano to belwederskim)?
 6. No to w takim razie od kogo zaczynamy tą depopulację? Starcy, młodzi, kobiety, dzieci, jakieś konkretne narodowości, grupy społeczne, etniczne, religijne, biali, a może czarni? A może blondyni, a może zacząć od tych z niebieskimi oczami i brodą? A może zaczniemy masowo zabijać dzieci jeszcze nienarodzone? Podobno to tylko zlepek komórek. Tak rodzi się ludobójstwo i społeczne przyzwolenie na zbrodnie przeciwko ludzkości.
 7. Mnie się Kol. Maciej72 podoba, ładnie pisze, zna żarty, nie jest zadziorny, zapewne to normalny i bardzo sympatyczny Gość. A w którym jest obecnie "życiu" to mnie to w ogóle nie interesuje.
 8. Jak ktoś Ci wali światłami to oznacza że Ciebie pozdrawia i wtedy też należy go pozdrowić i bez zmian jechać sobie dalej. Mnie z racji chyba wieku dość często pozdrawiają i czasem nawet pokazują mi taki ładny długi środkowy palec, za co też im dziękuję.
 9. To że ktoś jedzie na autostradzie czy ekspresówce 170 czy 200 to jest jeszcze mały pryszczyk. Jak byś usłyszał co mówi taki jaśnie pan dojeżdżając do samochodu który jedzie na lewym pasie nieco wolniej niż on, to jest dopiero poezja i kwintesencja polskiej mowy z pięknymi łacińskimi cytatami i przecinkami. Plus do tego oczywiście różnorodne gesty i mimika.
 10. Mnie dość mocno drażnią słowa, remament i półtorej roku.
 11. To jest dobre. Lekarz w kondonie pracujący na covidzie i zarabiający 15 tysięcy brutto miesięcznie, to czarna owca. Maciej, weż się w garść i zwolnij się z tej roboty, może gdzieś indziej zarobisz więcej i pensja 15k nie będzie Ciebie szokować.
 12. Freon R-12 jeden z najbardziej popularnych i wydajnych czynników. Obecnie już niestosowany i zakazany.
 13. Antyszczepionkowcy i ci którzy bezpośrednio i pośrednio (między innymi i tu) agitują przeciwko szczepieniu się na covid powinni być uznani za wrogów narodu i jak tacy powinni być totalnie marginalizowani i werbalnie z chirurgiczną precyzją eliminowani ze zdrowej tkanki narodu, albo przerzuceni w niebyt społeczny. Mówiąc bardziej po chrześcijańsku, to dyskutowanie z takimi to tak jak rozmowa z diabłem. Między innymi przez takich "matołów" w pierwszym półroczu 2021 w Polsce zmarło najwięcej ludzi w porównaniu do ostatnich kilkunastu lat i nadal rekordowa ilość umiera. To wszystko dzieje się w czasach pokoju, dość szybkiego rozwoju i dużego dobrobytu społecznego. To dzieje się między innymi dlatego, że cała "para" służby zdrowia poszła w covid i z prognoz wynika że nadal będzie szła, na czym oczywiście między innymi cierpią i przedwcześnie umierają pozostali pacjenci chorujący na inne schorzenia. Antyszczepionkowcy, macie niewyobrażalny ludzki ból, łzy i krew na rękach!
 14. Ja też doznaję Bożej pomocy prawie codziennie, zwłaszcza po sześćdziesiątce.
 15. W każdą noc na obwodnicy od ul. Puławskiej do węzła Konopata.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.