Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dziadek

Miłośnicy zegarów
 • Content Count

  1,944
 • Joined

 • Days Won

  10

dziadek last won the day on January 6 2019

dziadek had the most liked content!

Community Reputation

815 Mistrz

2 Followers

About dziadek

 • Rank
  Dziaders
 • Birthday 10/01/2009

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona
 • Lokalizacja
  Puszcza Kampinoska

Recent Profile Visitors

2,370 profile views
 1. dziadek

  Co to za zegar?

  60 miałem cztery lata temu. A na szkieletora z żyrandolem nadal poluję i mam nadzieję że kiedyś go upoluję. Zapytam po cichu. Grzegorz, coś może "tam tego" jakby co, to zapewne wiesz, wiem że Ty masz duże możliwości.
 2. W jakim kolorze są tarcze sylwetkowe stosowane na strzelnicach i na wszelkiej maści obozach szkoleniowych? Edit. Chodzi mi o kolor tej człekokształtnej sylwetki.
 3. dziadek

  Co to za zegar?

  Ja od Niemca zegara nie dostałem, ale od Niemki z Berlina dostałem w prezencie karton z narzędziami i częściami do tokarki A&Z. Natomiast dostałem jednego roczniaka w prezencie od Anglika. Dostałem również jeden zegar z wahadłem torsyjnym i z centralnym sekundnikiem od naszego Kol. Janka. No i dostałem jeszcze w prezencie roczniaka szkieletora GB od syna i synowej na 60 urodziny.
 4. Nieśmiało zapytam, jeżeli to nie tajemnica. Gdzie kupiłeś to piękne biurko z tymi szufladkami. Bardzo mi się podoba!
 5. A skąd wiesz że to bandyta? A może to bardzo porządny człowiek lubiący ekstremalne doznania, jak zapewne wielu z nas. PS. Żeby mówić o kimś że jest bandytą, trzeba wcześniej mu to udowodnić i niezależny sąd musi to potwierdzić. Edit. A w omawianym powyżej przypadku policjanci powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za bezzasadne użycie broni.
 6. Ja jakbym miał strzelbę to bym sobie ładnie wyażurował płot i może nawet sąsiadkę za płotem. Edit. Zapytam tak z ciekawości, czy są takie kulki które robią ładne otworki bez odprysków z drugiej strony w drewnianych sztachetach.
 7. Nie jestem nerwowy i nie jestem nadpobudliwy. W różnorodności dostrzegam piękno i podziw. Dlatego tzw. krew zalewa mnie niezwykle rzadko.
 8. Różnica między mną a częścią z Was jest taka, że ja tych jak ich nazywacie ''psycholi'' widuję niezwykle rzadko, a Wy można odnieść wrażenie, że widzicie ich wszędzie.
 9. A ja uważam że karabiny i różnej maści pistolety powinny być dostępne w każdym sklepie ze śrubami czy gwożdziami. Zapewne na początku takiej dostępności część tzw. ogromnych psycholi i nie tylko by się wzajemnie pozabijało i po jakimś czasie byłby święty spokój.
 10. Wiosną chcę kupić nowe dobre opony i przy okazji wymiany opon chciałbym pomalować felgi i coś mam wrażenie że koszt samych kół w moim dziadkowozie będzie stanowił połowę wartości całego samochodu.
 11. Byłem dzisiaj w lakiernika który lakieruje felgi i "zaśpiewał" mi za malowanie kompletu 1800 zł. Na pytanie dlaczego tak drogo, odpowiedział, że lakieruje proszkowo i następnie podwójnie lakieruje lakierem bezbarwnym wygrzewając każdą warstwę oddzielnie w wysokiej temperaturze. Podobno daje to bardzo dużą głębię koloru i bardzo dużą trwałość. Powiedział również że malowanie za 150 zł od sztuki to malowanie zwykłym lakierem bez żadnego utwardzania powłoki, czyli tzw. jednorazówka. Oczywiście felgi wcześniej są trawione. Panowie, co na to powiecie.
 12. Jeśli wolno zapytać. Ile się teraz płaci za malowanie felg? Bo wiosną też muszę dać komplet felg do malowania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.