Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gainful

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Trouń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam jak wypełnić tą wskazówkę sekundową? Pytam ponieważ kółko jest dość spore i zastanawiam się czy pomalowanie w powietrzu od drugiej strony pędzelkiem się sprawdzi. I jaki rodzaj farby polecacie? Wypełnienie powinno być czerwone mat/półmat.
 2. Czopy 702, resztę można 701. Ostatnio pojawił się 902 ktoś może coś o nim powiedzieć?
 3. Kiedyś przeszedł mi koło nosa jak ktoś sprzedawał na fejsie. I nie daje mi spokoju chociaż dorwanie tego konkretnego modelu graniczy za pewne z cudem.
 4. Witam powiedzcie mi coś więcej o tym zegarku. Jestem prawie pewien że to podróbka ale czy w całości? Po większości starych podróbek widać to z daleka a ten nie prezentuje się źle, dekiel dobrze wykonany z uszczelką tylko że koperta chrom, tarcza się sypie, a w środku miyota chyba 8205. Trzymam ten zegarek z sentymentu i się go nie pozbędę więc chciałbym się przynajmniej czegoś o nim dowiedzieć.
 5. Żeby nie zostawiać tematu bez rozwiązania. Jedyna opcja to ostrożne rozginanie ogniw w środkowej części, nie jest to wbrew pozorom takie trudne jak sądziłem, dwa ogniwa usunięte i nawet powinny się nadawać do ponownego użytku w razie potrzeby.
 6. Witam wymieniłem bransoletę w moim Seiko bo oryginalna była w stanie agonalnym. Wymieniłem na bransolete z podróby seiko cristal, pomysł był bardzo trafiony, oryginalna klamra i końcówki pasują idealnie jedyna różnica jest taka że oryginał miał ogniwa idealnie płaskie a te są lekko zaokrąglone ale nie rzuca się to w oczy. Problemem jest jedynie długość bransolety jak widać na zdjęciach. Czy jest jakiś sposób na jej skrócenie bez rozginania ogniw?
 7. No ale to jest Poljot chyba że coś źle zrozumiałem
 8. Tu mnie masz ten jest mój pierwszy ruski. Kupiłem go bo był bardzo tani i dostrzegłem w nim potencjał związany z paskiem nylonowym (co się komu podoba). A werk to 2614B http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&0&2uswk&Poljot_2614B
 9. No nie, szukając info o werku trafiłem na zegarek z tą samą kopertą, mechanizmem i wskazówkami godz min tyle że inna tarcza z napisem Poljot. Datownik i wskazówka sekundowa chyba faktycznie malowane ale na pewno nie lakierem do paznokci.
 10. Witam, powiecie mi coś więcej na temat tego Poljota? Wiem że jest na rynek Brytyjski a mechanizm to chyba jakaś odmiana 2614 ale dokładnie nie wiem i to tyle. Bardzo podoba mi się kolor sekundnika i ramka datownika. Mechanizm najprawdopodobniej jest do wymiany ale jeszcze zobaczymy. Może ktoś ma na sprzedaż ten werk? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.