Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hansvonb

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. hansvonb

  GERLACH

  nie będę z panem w takim tonie korespondował PS trzeba było zatem w odpowienio higienicznym stanie zegarek mi dostarczyć jako nowy
 2. hansvonb

  GERLACH

  Bardzo proszę, post o zegarkach. Mam 2 zegarki GG (kupione w ciągu ostatniego pół roku ze względu na walory estetyczne), mam także nurka Eposa kupionego parę lat temu od dystrybutora przedstawiającego się w internecie jako oficjalny. Nie patrząc na estetykę, krótko porównam kilka cech Sokoła i rzeczonego Eposa ze względu na podobny przedział cenowy nowego produktu: 1. bezel - w Sokole obraca się lekko (może zbyt lekko), w moim Eposie praktycznie nie da się go obrócić 2. luma - w Sokole przynajmniej świeci, w Eposie nie zauważyłem nawet jej istenienia 3. wahnik - w Sokole istotnie jest głośny, w Eposie cichy, natomiast funkcję dokręcania zdemolował mi jaśnie pan zegarmistrz 4. trwałość - w Sokole dopiero do weryfikacji, Epos był 3 razy regulowany - bezskutecznie, aż przestał wcale pracować 5. serwis - w Sokole nie potrzebowałem ale rozumiem że u producenta, jak rozumiem dystrybutor Eposa nie ma serwisu, a na naprawę skierował mnie do 1 (słownie jednego) zegarmistrza w Warszawie - co trudno nazwać łatwo dostępnym serwisem... To tyle.
 3. I pomyśleć że kiedyś zegarek tego typu był niedoścignionym marzeniem dla posiadacza wskazówkowego Wostoka...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.