Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Kiju

Użytkownik
 • Content Count

  589
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

143 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na bazarku ląduje bardzo ładny model Omega Aqua Terra zasilany mechanizmem 2500 z jasną tarczą i niebieskimi indeksami, model 2503.33. Zegarek zakupiony na bazarku od forumowego kolegi. Od tamtego czasu gości bardzo sporadycznie na moim nadgarstku. Stan oceniam spokojnie na 8/10. Z racji wieku, zegarek posiada lekkie ryski na bezelu koperty, przy uszach od spodu oraz na bransolecie. Nic głębokiego, widoczne przy mocnym naświetleniu. Bransoleta na na nadgarstek 18 cm plus 2 dodatkowe ogniwa. W zestawie poza zegarkiem, małe pudełko Omegi, certyfikat oryginalności wystawiony przez pracownię Wrzeciono Czasu. Zegarek nie posiada gwarancji. Odbiór osobisty Śląsk lub przesyłka kurierska na mój koszt. Cena 14,5 tys. zł. Zapraszam.
 2. Na bazarek trafia kultowy zegarek marki Omega, model Seamaster 300 "Sword hands" 2255.80 "Electric Blue". Zegarek kupiony na forumowym bazarku od szanowanego forumowicza w zeszłym roku. Stan oceniam na 7, ze względu na wiek posiada sporadyczne, płytkie ryski na bransolecie, kopercie i bezelu. Jedynie na krawędzi bezela kilka większych rysek między godz. 1-3 (widoczne na zdjęciu). Zegarek nie był odnawiany, mechanizm nie wymaga jeszcze serwisu, trzyma czas COSC. Bransoleta w bardzo dobrym stanie, wyregulowana na nadgarster około 17,5-18cm, posiadam jedno dodatkowe ogniwo. Do zegarka nie posiadam dokumentów ani oryginalnego pudełka. W zestawie dowód zakupu na chrono24, pudełko zastępcze, dodatkowe 1 ogniwo. Cena: 9,5 tys. zł, odbiór osobisty Śląsk lub kurier w cenie. Zapraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.