Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kiju

Użytkownik
 • Content Count

  520
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

141 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Kiju

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam Seiko Cocktail SRPD37 z zieloną tarczą. Zegarek kupiony w polskiej dystrybucji 02.06.2022r. więc nie posiada już gwarancji. Zegarek tylko kilka razy na ręce, stan koperty 9/10, nie ustrzegłem się od delikatnych rysek na spodzie uszu przy wymianie paska. Pasek oryginalny nie zakładany, stan 10/10. Zegarek sprzedaję w komplecie z oryginalnym paskiem, pudłami, książeczkami i zawieszkami. Widoczny na zdjęciach pasek JFS i zapięcie Hirsch mogę dorzucić za dodatkową opłatą. Cena za zestaw sklepowy 1400zł. Zapraszam.
 2. Na bazarku ląduje ten piękny egzemplarz z 1969r, model o oznaczeniu 4522-8000. Zegarek zakupiony na tym forum jakiś czas temu. Koperta w bardzo dobrym stanie, daję bezpieczne 7/10, nie była ponownie polerowana, nie posiada obić, wszystkie krawędzie ostre. Złoty medalion w deklu również bardzo dobrze zachowany. Koperta posiada zarysowania, ale w zdecydowanej większości są włosowate i widoczne dopiero pod światło. Tarcza nie nosi śladów patyny, jest w bardzo dobrym stanie, tak jak indeksy. Szkło posiada jakieś mikroryski. W zegarku została wymieniona koronka na nową oryginalną (była nie oryginalna). Mechanizm przeszedł serwis w lutym, gdzie została wymieniona sprężyna naciągowa oraz została udzielona gwarancja na pół roku (gwarancja skończyła się 02.07.2022r.). Zegarek bardzo sporadycznie przeze mnie noszony, posiada założony pasek z jaszczurki od Morellato. Do zegarka nie posiadam dokumentacji ani pudełka (tylko zastępcze). Ze względu na większą delikatność ze względu na wiek, preferuję odbiór osobisty. Cena 6000zł. Zapraszam.
 3. Kiju

  Seiko 62Mas SPB143

  Sprzedam Seiko SPB143. Model wszystkim doskonale znany i popularny. Zegarek kupiony 04.11.2020r., więc posiada jeszcze gwarancję. Pochodzi z polskiej dystrybucji. Zegarek bardzo sporadycznie noszony, ale z poszanowaniem, stan 9/10. Nie znalazłem na kopercie śladów użytkowania. Wycentrowanie bezela bardzo dobre. Bransoleta jeszcze w foliach, nigdy nie noszona, stan 10/10. Posiadam cały komplet: pudełka, zawieszki, karta gwarancyjna, książeczka. Do zestawu dorzucam miękki pasek typu tropik w kolorze czarnym i bdb stanie oraz nato bond widoczne na zdjęciu. Cena 3800zł.
 4. Sprzedam Seiko Padi SPB071J1. Model ten nie jest już dostępny w sprzedaży. Zegarek kupiłem 02.06.2020r., więc już nie posiada gwarancji. Pochodzi z polskiej dystrybucji. Zegarek praktycznie nie noszony, stan 9/10. Nie znalazłem na kopercie śladów użytkowania. Bezel bardzo dobrze wycentrowany. Pasek w świetnym stanie klamra nie posiada rys. Posiadam cały komplet: pudełko, karton, zawieszki, karta gwarancyjna, książeczka. Cena 2400zł. Bez wymian. Zapraszam.
 5. Cena znowu w dół. Zapraszam.
 6. Zapraszam, cena w dół
 7. Sprzedam Seiko Padi SPB071J1. Model ten nie jest już dostępny w sprzedaży. Zegarek kupiłem 02.06.2020r., więc już nie posiada gwarancji. Pochodzi z polskiej dystrybucji. Zegarek praktycznie nie noszony, stan 9/10. Nie znalazłem na kopercie śladów użytkowania. Pasek w świetnym stanie klamra nie posiada rys. Posiadam cały komplet: pudełko, karton, zawieszki, karta gwarancyjna, książeczka. Cena 2400zł. Możliwa wymiana na SPB051 lub SPB053. Zapraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.