Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kiju

Użytkownik
 • Content Count

  581
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kiju

 1. Na bazarku ląduje bardzo ładny i coraz rzadziej spotykany model Omega Aqua Terra zasilany mechanizmem 2500 z jasną tarczą i niebieskimi indeksami, model 2503.33. Zegarek zakupiony na bazarku od forumowego kolegi. Od tamtego czasu gości bardzo sporadycznie na moim nadgarstku. Stan oceniam spokojnie na 8/10. Z racji wieku, zegarek posiada lekkie ryski na bezelu koperty, przy uszach od spodu oraz na bransolecie. Nic głębokiego, widoczne przy mocnym naświetleniu. Bransoleta na na nadgarstek 18 cm plus 2 dodatkowe ogniwa. W zestawie poza zegarkiem, małe pudełko Omegi, certyfikat oryginalności wystawiony przez pracownię Wrzeciono Czasu. Zegarek nie posiada gwarancji. Odbiór osobisty Śląsk lub przesyłka kurierska na mój koszt. Cena 15 tys. zł. Zapraszam.
 2. Z bólem serca wystawiam na sprzedaż kultowy zegarek marki Omega, model 2255.80 "Electric Blue". Zegarek kupiony na forumowym bazarku od szanowanego forumowicza w zeszłym roku. Stan oceniam na 7, ze względu na wiek posiada sporadyczne, płytkie ryski na bransolecie, kopercie i bezelu. Jedynie na krawędzi bezela kilka większych rysek między godz. 1-3 (widoczne na zdjęciu). Zegarek nie był odnawiany, krawędzie ostre, mechanizm nie wymaga jeszcze serwisu, trzyma czas COSC. Bransoleta w bardzo dobrym stanie, wyregulowana na nadgarster około 17,5-18cm, posiadam jedno dodatkowe ogniwo. Do zegarka nie posiadam dokumentów ani oryginalnego pudełka. W zestawie dowód zakupu na chrono24, pudełko zastępcze, dodatkowe 1 ogniwo. Cena: 10 tys. zł, odbiór osobisty Śląsk lub kurier w cenie. Zapraszam.
 3. Zapraszam do rozmów
 4. Zapraszam do rozmów
 5. Na bazarku ląduje bardzo ładny i coraz rzadziej dostępny model Omegi AT zasilany mechanizmem 2500 z jasną tarczą i niebieskimi indeksami, model 2503.33. Zegarek zakupiony na bazarku jesienią od forumowego kolegi. Od tamtego czasu gościł bardzo sporadycznie na moim nadgarstku. Stan oceniam spokojnie na 8/10. Z racji wieku, zegarek posiada lekkie ryski na bezelu koperty, przy uszach od spodu oraz na bransolecie. Nic głębokiego, widoczne przy mocnym naświetleniu. Bransoleta na na nadgarstek 18 cm plus 2 dodatkowe ogniwa. W zestawie poza zegarkiem, małe pudełko Omegi, certyfikat oryginalności wystawiony przez pracownię Wrzeciono Czasu, prospekt omegi. Zegarek nie posiada gwarancji. Odbiór osobisty Śląsk lub przesyłka kurierska na mój koszt. Cena 16 tys. zł. Zapraszam.
 6. Zapraszam do rozmów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.