Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jxxer

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A pasek(co prawda razem z zapięciem) 572zł ......... To już jest odjazd, bo zapięcie jest moim zdaniem kiepskie(ostre krawędzie itd.) a pasek całkiem ładny ale nic szczególnego.
 2. Bardzo fajnie zrobiona wyszukiwarka pasków/bransolet na tej stronie ale ceny mają mocno zawyżone np. pasek do certiny mojej żony u nich kosztuje 230zl a jak zamawiałem w salonie gdzie kupiłem zegarek to zapłaciłem coś koło 160. No i cena 760zl za bransoletę do alpinista trochę boli (liczyłem że będzie bliżej 500)
 3. Hej, wiecie może czy da się dokupić orginalna bransoletę Seiko do nowego alpinista? Chciałbym ją założyć do SPB157J1 i chyba by pasowała. Pytanie czy Seiko handluje takimi rzeczami i jeżeli tak to orientacyjnie jaki może być koszt(podejrzewam że nie tanio)?
 4. Moja żona ma taką omegę. Jest to pamiątka rodzinna i chciałbym dowiedzieć się o niej czegoś więcej, jaki mechanizm w niej siedzi, +- rok produkcji. Wszelkie informacje mile widziane tego co wiem zegarek kupiony w 1980 w Pewex.
 5. Mój ma chyba ten starszy mechanizm
 6. Wydaje mi się że orient sporo szybciej się nakręca niż ten Seiko. Tamtym wystarczy parę razy pomachać a ten wydaje mi się że nawet po paru godzinach noszenia nie nakręca się na max. Jeszcze dodam że na zdjęciach nie widać tego wyrazie ale indeksy są mocno kremowe i moim zdaniem świetnie to wygląda z tą tarcza.
 7. Nowy z pudełka. Mam go już 2 tygodnie i faktycznie jest coraz lepiej. Na początku robił po +40s i byłem załamany bo mój ~12 letni nigdy nie serwisowany i nie oszczędzany Mako 1 robi +4s a tu wyższy mechanizm Seiko i taka lipa. Ale na szczęście już odchyłki zeszły poniżej +20s więc może się jeszcze opamięta.
 8. Nowy nabytek:) zegarek piękny, starannie wykonany. Pasek gruby i dosyć dobry ale jego zapięcie ( klamra) to dramat :). Dokładność mechanizmu też trochę rozczarowała.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.