Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

manu

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dzięki! Tak, indeksy, cyfry i wskazówki sa złote, w środku wypełnione luminową. Najlepsza jest tarcza, nie da sie tego oddać na zdjęciach, ale mieni się tak "brązowo - antracytowo". Jest śliczna! Kolorystycznie to taka sama wersja jak limitka, tylko że "nielimitka" Przyznam uczciwie ,że nie brakuje mi dodatkowego wiersza, bo i tak sporo sie "rozpisali" i trochę już tych napisów jest.
 2. Witam, mój pierwszy automat. Jak narazie jestem zachwycony, zarówno wyglądem jak i dokładnością chodu. Tak wyglada na ręku: Pozdrawiam!
 3. manu

  Certina DS Powermatic

  Certina DS Powermatic
 4. Witam, przymierzam sie do kupna swojego pierwszego automata, i chcialbym skorzystac z waszego doświadczenia w kwestiach zegarkowych. Po pierwsze: rozwazam Gerlach Navigator, a wiem że kilku użytkownikow forum ma ten zegarek, dlatego prosze o opinie - jak jakość wykonania i jak się sprawuje w praktyce? Po drugie - pytanie do teoretyków: jak dobry/solidny jest mechanizm w nim zamontowany? szczerze mowiąc zupełnie nie mam pojęcia czym mechanizmy różnią się między soba i niechciałbym kupic ładnego zegarka z kiepskim "sercem". Chyba mnie rozumiecie... Odrazu widać , że mam trochę emocjonalny stosunek do takich gadżetów, a to rozumiecie już z pewnością Po trzecie - z tego co już wyczytałem z forum, to jest to zegarek typu kompresor - tylko co to oznacza, to nigdzie nie mogę znaleźć. Czy to tylko wzornictwo, czy też jakieś dodatkowe funkcje? No i ten "wewnętrzny bezel", czy obraca się go dowolnie ta drugą koronką? Z góry dzięki za odpowiedzi. P.S. RWD Gerlacha też jest fajny.... Może jednak taki zamiast Navigatora?? jak myślicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.