Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

StarskiPL

Użytkownik
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

StarskiPL last won the day on February 24 2015

StarskiPL had the most liked content!

Community Reputation

14 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Airsoft, fotografia.
 1. Wyjaśniam - praktycznie na każdej strzelnicy dochodzi do rykoszetów. Powodem zaistniałej sytuacji był fakt strzelania z broni długiej do ciężkich celów na małej odległości (15-25m). Energia kinetyczna odbitego pocisku (małego kalibru, takiego, który wraca do strzelca a nie zmienia lekko kierunek) jest stosunkowo niewielka. Oczywiście może zrobić kuku ale raczej nic groźnego (oczywiście oczy muszą być dobrze chronione). Jedyne poważne ryzyko to np trafienie w tętnice szyjną ale takie samo ryzyko podejmują np gracze ASG. Reasumując, brzmi groźnie ale dla osób, które nie są w temacie. Rąk osłoniętych nie miałem - niestety zgubiłem na strzelnicy już dwie pary rękawiczek Daito, myślałem, że koperta jest chromowana. W każdym razie ślad na kopercie jest.
 2. Ciekawostka: w sobotę mój Military Vintage stał się prawdziwym military zegarkiem. Otóż przyjął trafienie rykoszetem - pociskiem cal. 5,56 NATO, będąc na moim nadgarstku. Wierzcie lub nie ale pocisk trafił mnie w kostkę dłoni, następnie nadgarstek, potem w zegarek, odbił się i trafił kolegę w policzek, a potem drugiego również w policzek. Na mojej ręce spowodował niewielką ranę (wystarczył plaster), kolegom nic (pancerne taktyczne brody), a na zegarku wykruszył się delikatnie chrom.
 3. Jak Wam podchodzi Nałęczów? Dla mnie jest akurat - lubię lekko słodkawe piwa.
 4. Daj jakieś lepsze zdjęcia tej "odświeżonej" koperty bo tym zdjęciem klientów Panu Janowi nie przysporzysz (wygląda fatalnie).
 5. Kulczyk w tym roku na pierwszym miejscu polskiego Forbes'a z 11300 mln PLN - stać go na każdy zegarek świata
 6. Ciekawe - obejrzałem tą scenę i takiego kadru tam nie ma To scena egzekucji w hotelu. Skoro jesteśmy przy De Niro.
 7. Co nosi Amitabh Bachchan? Oczywiście chodzi mi o ten zegarek, który widać.
 8. Tak jak napisał Bartosz - może i znany przez pewne kręgi. Dla mnie nieznany. Ilu jest tu takich, którzy wiedzieli kim jest ten gość? Podejrzewam, że mniejszość. Umówmy się, Woody Allen to to nie jest. EDIT: No dobra, sprawdziłem w necie - rzeczywiście dawno dawno temu w czymś go widziałem ale nie pamiętam w czym.
 9. Yyyyy on jest znany? Pierwszy raz widzę gościa.
 10. Pewnie coś wieśniackiego bo baba w niebieskim strzeliła face palm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.