Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Janek2003

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

298 profile views
 1. Janek2003

  Opinia Seiko

  Hej, Jak dla mnie świetnie wyglądający zegarek. Natomiast nie jestem przekonany co do ceny. Mechanizm 4R35 w tym zegarku to bodajże najsłabszy u Seiko. Mechanizm 4R36, który różni się od mechanizmu 4R35 tylko tym, że ma dodatkowo dzień na tarczy znajduje się już w zegarkach za 1200-1400zł. Dodatkowo słaba wodoszczelność i szkło hardlex. W tej cenie masz np. taki zegarek jak poniżej: (szkło szafirowe i wodoszczelność 20 ATM). https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-land-tortoise-srpg15k1?gclid=CjwKCAjwpqCZBhAbEiwAa7pXec_RlcHKDHh3sHtB-4OA7BHV7VyJ1l_WdZ8zKGLCAqzQb1-jgByo6hoC0_QQAvD_BwE Ale nie ukrywam, że może się podobać
 2. Nie ma problemu, mimo że nie zbytnio nie pomogłem 😁
 3. https://youtube.com/watch?v=obnZxuma_ls&feature=share Zerknij jeszcze na taki filmik. W 8.14 masz coś podobnego i być może w ten sposób się uda.
 4. Hej, Żeby wyjąć koronkę, musisz delikatnie i z wyczuciem wcisnąć ten element.
 5. Hej, Kiedyś korzystałem z usług p. Andrzeja. Jestem zadowolony. Link do fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004400537267
 6. Kolejny paseczek do Maraneza, skóra ze starej torby narzędziowej, podszyty wodoodporną cielęcą skórką "Tanneries Haas"
 7. Brąz z portfelem do kompletu. I paseczki do zegarków po dziadku
 8. Wysłałem kilka wskazówek w wiadomości prywatnej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.