Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masu

Użytkownik
 • Content Count

  1,716
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Masu last won the day on November 11 2020

Masu had the most liked content!

Community Reputation

3,407 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Muzyka, zegarki, foto, nowe technologie, audio, motoryzacja. Kolejność nieprzypadkowa.

Recent Profile Visitors

923 profile views
 1. Zapraszam do głosowania na najlepsze zdjęcia kwietnia! Wystarczy kliknąć w baner poniżej aby przejść do naszego wątku
 2. U mnie 7 głosów poszło, uzbierało nam się tu trochę dyscyplin sportowych
 3. Jesteście ciekawi zdjęć innych? Głosowanie właśnie ruszyło! https://zegarkiclub.pl/forum/topic/196605-konkurs-fotograficzny-kwiecień-zawsze-w-ruchu-głosowanie/
 4. Cześć! Zima na szczęścia nas opuściła, coraz więcej osób pozwala sobie z tego powodu przypomnieć o aktywności poza domem. Czy w takich warunkach przyrody jesteśmy bez zegarków? A skąd! Czego spodziewaliśmy się po tym temacie? Na pewno tego, że zdjęcia nie będą z kanapy! Temat można ugryźć na co najmniej kilka sposobów, interpretację zostawiamy wam Głosowanie potrwa do 27.04.2021 do godz. 20:00. Liczba głosów oddanych na poszczególne zdjęcia będzie widoczna po zamknięciu ankiety. Wyniki ogłosimy zaraz po zamknięciu ankiety. Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie miejsce 6 punktów, za trzecie miejsce 4 punkty. Głosy mogą oddawać tylko zarejestrowani użytkownicy z minimum 30 postami. Zabronione jest głosowanie na własne zdjęcie. Można oddać więcej niż jeden głos. Uczestnicy walczą o wspaniałą nagrodę - Gwiezdny Pył ufundowaną przez Bartosza Knopa - Twórcę marki Balticus. Dodatkowo, w tej edycji, osoba, która zajmie miejsce 6 otrzyma upominek-niespodziankę ufundowaną przez Eugeniusza Szweda To co, gotowi na zdjęcia? W celu zobaczenia fotek w najlepszej jakości zachęcamy do kliknięcia w nie aby otworzyły się w osobnym okienku. Zdjęcie 1 "Just rolling" Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 "Od stu lat w ruchu" Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 "Atom PRX" Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12 "Kalkulator wychodzi z portu" Zdjęcie 13 Zdjęcie 14 "Koreański ping pong" GŁOSUJEMY!
 5. Polywatch glass ratuje sytuację jeśli rysy są delikatne. Przy głębszych niestety nic nie pomógł. Już lepiej właśnie filc i tlenek ceru.
 6. Cześć, Nie siedzę za bardzo w szwajcarach, dlatego wolę podpytać. Mam okazję kupić tego Tissota. Jedyne co mnie zastanawia to te wskazówki. Co prawda google wypluwa bardzo różne wersje wskazówek, ale wolę się upewnić czy to nie jest składak. Z góry dzięki za pomoc!
 7. W tym tygodniu kończymy zbieranie zdjęć, ostatni dzwonek
 8. Masu

  Seiko Vintage

  Mój Seiko Chariot z 1985 roku. Detale powalają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.