Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masu

Użytkownik
 • Content Count

  1,910
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Masu last won the day on November 11 2020

Masu had the most liked content!

Community Reputation

4,680 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Muzyka, zegarki, foto, nowe technologie, audio, motoryzacja. Kolejność nieprzypadkowa.

Recent Profile Visitors

1,069 profile views
 1. Masu

  Citizen

  Dość standardowe jak na kostkę vintage - 26mm bez koronki. Zintegrowana bransoleta też dodaje nieco masywności.
 2. Masu

  Citizen

  Kwestia nadgarstka, dla mnie takie właśnie są idealne przy 17cm obwodu
 3. Masu

  Citizen

  Obcykałem mojego Exceeda. Uwielbiam kostki z zintegrowaną bransoletą.
 4. Dzięki! Jak dla mnie bransa jest ok, ale ja nie z tych co dostają trzęsiawki na widok blaszek Poza tym zegarek przekonuje całą resztą
 5. Jest tyle neutralnych, dużych wątków, w których można promować konkurs, że takie tłumaczenie do mnie nie trafia. Pomijam fakt, że wrzuciłeś posta o konkursie do 3 wątków pasujących pod Twoje zdjęcie (polskie, VC i manometr), a nie ma na przykład promocji w "szwajcarach", Certinach czy Grovanie, które również biorą udział. Do tego posty wrzucane w wątkach VC czy manometra jasno sugerują, że pojawił się "nasz manometr" podczas gdy w wątku o Casio napisałeś już neutralnie o "dobrych fotkach". To nie są rzeczy, które nie mają znaczenia. Takie akcje zawsze były, są i będą krzywe, dlatego nie promujemy głosowania w taki sposób. Z tego też powodu 2 edycje temu byłem tak mocno "na nie" kiedy sugerowałeś zaangażowanie się w promowanie, bo wiem, że prędzej czy później wielu z nas przyjdzie ochota na poprawienie swojej pozycji. Porozmawiam z Ewą i Eugeniuszem na temat tej sytuacji i damy znać co robimy.
 6. Co masz na myśli? Edit: Już widzę. @Gio wrzucał info o konkursie w wątki o różnych markach, w tym o VC i stricte o manometrze. Tak to na pewno nie powinno wyglądać. Sam jako organizator zawsze unikam wrzucania promocji konkursu do wątków zawężonych do marki zegarka, który sam wybrałem. Nie trudno zgadnąć, że miłośnicy marki/modelu będą skłonni do oddania głosu na takie zegarki chętniej. Dobre zdjęcie broni się samo, dlatego prośba o to aby nie wykonywać takich ruchów, bo podkopują nam ideę wolnego głosowania.
 7. Zagłosowane. Teraz mogę napisać, że takiej deklasacji dawno nie widziałem
 8. Ja dopiero odpaliłem fotki, klasycznie prześpię się z tematem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.