Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masu

Moderator
 • Content Count

  2,427
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Masu last won the day on November 11 2020

Masu had the most liked content!

Community Reputation

7,641 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Muzyka, zegarki, foto, nowe technologie, audio, motoryzacja. Kolejność nieprzypadkowa.

Recent Profile Visitors

1,375 profile views
 1. Tak się prezentuje ranking przed ostatnią edycją - większych emocji w walce o zwycięstwo nie można było sobie wymarzyć Olciakk 38 punktów Waldzior 34 punkty Masu 34 punkty Gio 26 punktów lysolek007 24 punkty Edmund Exley 16 punktów Enkil 10 punktów Krygo 10 punktów Carrot 8 punktów Piotoman 6 punktów Jan 6 punktów rk7000 6 punktów Nocny Duch 4 punkty Szpindlakfan 4 punkty
 2. No jasne! Postaram się teraz nie utrudniać aż tak zadania i zaproponować lżejszy temat
 3. Bardzo dziękuję za docenienie, rzadko jestem zadowolony, ale tutaj czułem, że wyszła fajna fotka Co do klasyfikacji to po edycji lipcowej będziemy mieli aktualizację ostatniego kwartału i będzie jasne kto jak wypadł W sumie to może zrobię aktualizację przed ostatnim etapem żeby każdy wiedział na czym stoi.
 4. A oto wyniki! 1. miejsce - Masu 2. miejsce - Olciakk 3. miejsce - Waldzior Gratuluję i zapraszam do dyskusji
 5. Zapraszam do głosowania, tych którzy jeszcze tego nie zrobili! Klikajcie w baner aby przejść do zdjęć forumowiczów i wybierzcie najlepsze Z góry dziękuję za frekwencję!
 6. Zapraszam do głosowania, tych którzy jeszcze tego nie zrobili! Klikajcie w baner aby przejść do zdjęć forumowiczów i wybierzcie najlepsze Z góry dziękuję za frekwencję!
 7. Po weekendzie kończymy głosowanie, tak więc nie ociągajcie się
 8. Zapraszam do głosowania, tych którzy jeszcze tego nie zrobili! Klikajcie w baner aby przejść do zdjęć forumowiczów i wybierzcie najlepsze Z góry dziękuję za frekwencję!
 9. Jak na moje to takie zegarki mogły spokojnie zawojować czerwcową edycję
 10. Ja o dobrych pomysłach nie zapominam. Pamiętam, że bardzo mi się wówczas spodobał mimo, że moje zegarki rzadko kiedy określilbym jako biżuteria
 11. No to jak to jest białe złoto to pięknie zachowane - widać po bransolecie, ze czyściutka, a takie zawsze czernieją z czasem od różnego rodzaju brudu zbierającego się w szczelinach. Anker natomiast ma niesamowite ogniwa, gratuluję takich sztuk
 12. Masu

  Orient

  Ma ktoś takiego cukiereczka? Model z lat 70-tych, tylko na rynek japoński
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.