Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

llcoolm

Użytkownik
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pruszków

Recent Profile Visitors

194 profile views
 1. llcoolm

  Poszukuję

  Poszukuję takiej oto wagi - widzę, że to dość popularny model więc może się uda.
 2. llcoolm

  Zegary na strychu

  czyli wynika z tego, że albo trzeba ocieplić strych albo pozostawić zegary w środku
 3. llcoolm

  Zegary na strychu

  Szukałem, szukałem i nic nie znalazłem. Czy ktoś z szanownych kolegów trzyma zegary na strychu ? Chodzi mi np. o kołatka i czy mechanizm tam nie zerdzewieje Strych nie jest ogrzewany, jest to w miarę nowy budynek. Jeżeli ktoś ma jakąś kolekcję na strychu to może jakieś fotki jak to wygląda.
 4. llcoolm

  Chodzik Dufa

  W ogóle widzę, że jest mało informacji o firmie Dufa. Jeżeli by ktoś coś dorzucił to chętnie poczytam
 5. llcoolm

  Chodzik Dufa

  Czy ktoś może mi coś powiedzieć o tym chodziku? Mechanizm firmy Dufa dł.wachadła 16,5. Z jakich lat on może być?
 6. llcoolm

  Nasze Budziki

  Mój nowy duży budzik - Junghans I od razu pytanie z którego roku jest ten model i ewentualnie jak się nazywa ? znalazłem taki sam tylko firmy HAU. Mechanizm W10 382 - może to 1938 r. ?
 7. Mariusz podesłałbyś mi ze dwa zdjęcia ? słowo "rakietoplan" nie wiele mi mówi
 8. dzięki za informację można określić jaka powinna być skrzynia do tego mechanizmu ?? Widzę wiele różnych a chciałbym poszukać takiej jaka być powinna o ile jest możliwe znalezienie !
 9. Przepraszam za słabe zdjęcia - już się poprawiam Ma ktoś jakiś pomysł od czego może być ta skrzynia ? Można określić rok produkcji zegara ?
 10. Witam, proszę o informację na temat tego zegara - z tego co wyczytałem jest to Concordia Czy ta skrzynia jest od niego ? I w jakich latach był produkowany ? numer 123611
 11. Identycznego mam w domu ale jakoś dla mnie taki mało kobiecy. Dzięki za propozycję.
 12. potrzebuję dla mojej nowej dziewczyny jakiegoś ładnego sikorka w rozsądnej cenie ! Niech się uczy kręcić koronką codziennie skoro znalazła sobie takiego gościa
 13. Poratowałby ktoś może nóżkami oraz pokrętłem do takiego budzika ? Jedno pytanie jeszcze - jak zdjąć to pokrętło które jest na budziku. Chodzi mi o ten budzik który znajduje się z lewej strony ????
 14. llcoolm

  Nasze Budziki

  wpadł mi w ręce taki oto budzik - amerykańskiej firmy Seth Thomas. Wie ktoś z jakich lat on pochodzi ? Wydaje mi się że ma nieoryginalne wskazówki. A i brakuje dzwonka jak by ktoś miał to polecam się
 15. fajnie byłoby aby wersja mobilna i stacjonarna się synchronizowały - aby w jednej i drugiej było to samo. Ewentualnie jakiś ręczny eksport. Przydałaby się możliwość zrobienia zdjęcia telefonem i umieszczenia ich do konkretnego zegara. Co do pól - hm.. w sumie zapewne jak najwięcej się da Na pewno podstawowe informacje o zegarze, eksploatacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.