Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

etz

Użytkownik
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Początkujący

About etz

 • Birthday 01/31/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możliwe, żę jest tam kirowski a nie bocian, wydawało mi się, że w tym modelu widziałem bociany.
 2. Titus - zegarek dobrej marki, ten Twój wygląda na lata 30/40 taki ala wojskowy styl z czarnym cyferblatem, opłaca się zanieść go do zegarmistrza. Poljot - radziecki Poljot zapewne bocian w złoconej kopercie, brak wskazówki sekundowej (albo wskazaóki oraz osi sekundowej), zegarki ogólnie dostępne na bazarkach antyków
 3. Certina DS-1 - miałem ten zegarek przez 1 dzień pożyczony od kolegi. I zgadzam się w pełni z jego stwierdzeniem: "Mało jest bardziej eleganckich zegarków z tej półki, ale także mało jest mniej wygodnych w noszeniu niż ta Certina" Z jednej strony piękny cyferblat z drobną podziałką, z drugiej strony toporna koperta z uszami niewyprofilowanymi do nadgarstka, która odstaje od ręki. Pzed zakupem niech lepiej każdy sprawdzi sobie sam czy ma pasuje żeby nie było rozczarowania
 4. Jacek Komuda - Westerplatte Jak w zasadzie każda książka w/w autora - czyta się świetnie. Moje ulubione ksiażki tego autora to: Hubal oraz z przed paru lat Bohun.
 5. No i wyszedł super! Szkiełko jest nowe? Udało Ci się dokupić zbrojone?
 6. I tutaj kolega Paweł ujął idealnie o co mi chodziło. Kiedyś aż chciało się zajrzeć w Nowe nabytki gdzie kolega Kris i KChrapek (ale inni również) wręcz prześcigali się w dobrym tego słowa znaczeniu w serwowaniu nam coraz to ciekawszych i ładniejszych trafień zegarkowych, w innych tematach też działo się wiele, było co czytać, co oglądać i nad czym myśleć, akurat jednorazowych gości pytających o cenę "zegarka po dziadku Władku" to mi najmniej szkoda i ich brak oceniam na plus.
 7. James Clavell Król szczurów - literatura obozowa ale jakże inna niż chociażby Inny świat G.H-G
 8. Czy tylko mnie się tak wydaje, czy to forum to już jest żywy trup? Kiedyś po kilku godzinach bez forum miałem kilkadziesiąt postów w kilku tematach do przeczytania, obecnie forum zamarło. Wczoraj zapytałem o opinię w temacie Poljota 3133, wiem są (może były?) tutaj osoby bardzo dobrze znające się na tym temacie, ale nie doczekałem się odpowiedzi. Wiem, mogę sam pogooglować, porównać, poczytać itd. ale zawsze miło było nawiązać z kimś dyskusję, dowiedzieć się czegoś od innego pasjonata, wiecie o co chodzi przecież Pozdrawiam.
 9. Gorąca prośba do Panów o ocenę autentyczności / zgodności zegarka z poniższych zdjęć. Dziękuję.
 10. Zegarek wygląd na zniszczony przed zapakowaniem, na poczcie nikt nie ma czasu żeby znęcać się nad czyimś listem czy paczką, ja sam wysyłam zegarki w bąbelkowych kopertach, ale prócz tego są tak zapakowane że nawet bomba atomowa im nie może zaszkodzić.
 11. Koperta wydaje się być chromowana. Przy poruszeniu faktycznie słychać jakiś lekki luz chyba między ringiem i tarczą. Czyli to zapewne jakiś paskudny składak! A kupiłem go bo był w ładnym stanie, nie miałem takiej widzy żeby zweryfikować na miejscu, ale i tak mi się podoba
 12. Bardzo proszę. Tarcza w tym nowszym jest czarna.
 13. Oba zegarki są już u mnie, kupiłem je od znajomego, wstawiał ich foto na jakieś facebook-owe forum więc może stamtąd kojarzysz? Oba są w stanie prawie NOS ale niestety bez pudełek i papierów.
 14. Do kompletu brakuje jeszcze werku z Ałmaza Cena faktycznie kosmos się robi...
 15. Kupię radzieckiego, sprawnego Poljota z chronografem 3133. Zegarek nie musi być idealny wizualnie, chciałbym go nosić na co dzień (a NOSa byłoby mi szkoda:) Może któryś z Panów ma dubel do odsprzedania? Pozdrawiam Foto pożyczone z sieci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.