Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

niet

Użytkownik
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

About niet

 • Birthday 05/18/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. To może zbierz ludzi, którzy się zadeklarują kupić, nawet się zrzucą przed, z perspektywą zegarka nawet za rok, rozbij wpłatę za zegarek na transze, w dostosowaniu do etapów twoich płatności. Pierwsza wpłata np 30% bez możliwości zwrotu, kolejne w czasie
 2. No i urok był silniejszy...
 3. niemało, ale projekt piękny.
 4. Dobra to ile za tego grey seal II?
 5. mogę Was prosić o dokładniejsze namiary?
 6. Mam trochę zegarków którę lubię i z któych chciałbym się cieszyć na codzień. Kilka sztuk z Błonia, Slava, dwie rakiety, Delbana, Tissot, Marvin.. Chciałbym je komuś pokazać i ocenić co da się zrobić i mnie mocno nie zrujnuję. Domyślam się, że handlarz wszystkie wysłałby na części, ale ja nie jestem handlarzem;) Chce żeby ładnie chodziły. Część z Błonia jest niekompletnych więc mogą być dawcami dla pozostałych, sowiety w części chodzą i spieszą albo późnia, ewentualnie zatrzymują się same. Szwajcary wszystkie chodzą przydałby się im przegląd, czyszczenie ewentualnie jakaś polerka i mycie. Szukam kogoś w Warszawie, kto będzie chciał się tym zająć, zrobi to dobrze i mnie nie zrujnuje finanosowo zbytnio;)
 7. nie wiem jak u Was ale ja już zdążyłem zniszczyć pasek:/ taka delikatna, skóra do codziennego noszenia po prostu się nie nadaje, przynajmniej dla mnie.
 8. Mój niedawno wrócił z przyklejania indeksu i wymiany szkiełka, wskoczył też na nowy pasek. Dodatkowo mieli poprawić datownik, słabo reaguje na koronkę. Okazało się, że uszkodzony jest mechanizm, a niestety ten model jest mało popularny, więc i drogi i się wymiana nie opłaca;) Bardzo go lubię, bardzo mi się podoba, ale czy wydałbym drugi raz prawie tysiaka? Raczej nie, ale nie ma co porównywać stanu na teraz ze stanem na kiedyś. Poza tym często go noszę, więc porażka to nie jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.