Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Deragon

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

154 profile views
 1. Cześć, w czeluściach domu od lat leży taka Omega rodzinna i czas nadszedł żeby jej się przyjrzeć i ewentualnie przywrócić do życia. Pierwsze pytanie to czy ona jest w ogóle oryginalna? Jeżeli tak, to czy wszystko jest od niej, czy może jest to jakiś składak? Czy wskazówki do niej można zdobyć realnie? Jak one powinny wyglądać? Zegarek działa, nakręca się, opór jest, sekundnik działa, po odciągnięciu koronki widać, że "wskazówki" można przestawić. Czy w tych zegarkach przykrywka powinna być ze szkła, czy z plastiku? Tutaj jest cienki, miękki plastik, do tego zżółknięty. Na mechaniźmie nie widzę żadnego numeru, jedynie napis OMEGA. Obudowa/koperta to srebro? Magnes się tego nie ima. W jakich latach były one produkowane? Mają jakąś specjalną nazwę modelu? Widzę, że podobne zegarki (a nawet identyczne) były produkowane przez kilku producentów, więc może uda się dobrać wskazówki..
 2. Dzięki, niedaleko mnie, więc jeśli aktualne to może uda się pomacać i nabyć
 3. W takim razie czekam na potwierdzenie od sprzedawcy Wracam po prawie 9 latach do świata zegarków i jakoś mnie naszło właśnie na rozpoczęcie przygody z radziecką technologią Szukam też w ładnym stanie 55g jak coś.
 4. Kliknięty z przesyłką.. Dziwne, że ogłoszenie dalej widnieje. Czekam na potw.
 5. Po tym zdjęciu się nie uda, bo koperta jest od wewnątrz ręki.. Tutaj inne zdjęcie: @edit, heh wejdź gdzieś na moment indziej, wróć i już ktoś będzie szybszy ;] Można post skasować.
 6. Jaki zegarek? Cholera, ja się tam nie mogę zupełnie żadnego zegarka dopatrzyć!
 7. Deragon

  Policzmy SEIKO 5

  Ogólnie piątki to cienko świecą. No ale to nie ten pułap cenowy. Galaxy Nexus + Tapatalk 4
 8. Nie wielka, a ogromna! A u mnie to co zawsze..
 9. Ta DS-1 to według mnie najładniejsza cytryna.. Drugie miejsce ma z dniem tygodnia na górze, ale nie pamiętam modelu..
 10. Tylko, że jeżeli przesunie to strasznie widoczne się zrobią niedokładności na tych minutowych indeksach. Zauważ, że one są cienkie i lekkie przesunięcie może oznaczać, że będą wszystkie "za".
 11. Tak na prawdę to przestawiony nie tylko jest ten trójkąt ale również indeks na 35, 35 i 55. I według mnie to ten index z 55 bardziej razi niż ten trójkąt na 12. Przesunięcie w prawo zepsuje resztę, więc nie w tym zabawa. Jeżeli piszesz, że praktycznie wszystkie mają takie wady w bezelach, to ja bym chyba się nie podjął takiej wymiany bo może być jeszcze gorzej i nie wrócisz do tego co już było.
 12. Deragon

  Policzmy SEIKO 5

  Małe, tanie, a cieszy. Podoba mi się ta kompozycja z białą tarczą
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.