Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Deragon

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Po tym zdjęciu się nie uda, bo koperta jest od wewnątrz ręki.. Tutaj inne zdjęcie: @edit, heh wejdź gdzieś na moment indziej, wróć i już ktoś będzie szybszy ;] Można post skasować.
 2. Jaki zegarek? Cholera, ja się tam nie mogę zupełnie żadnego zegarka dopatrzyć!
 3. Deragon

  Policzmy SEIKO 5

  Ogólnie piątki to cienko świecą. No ale to nie ten pułap cenowy. Galaxy Nexus + Tapatalk 4
 4. Nie wielka, a ogromna! A u mnie to co zawsze..
 5. Ta DS-1 to według mnie najładniejsza cytryna.. Drugie miejsce ma z dniem tygodnia na górze, ale nie pamiętam modelu..
 6. Tylko, że jeżeli przesunie to strasznie widoczne się zrobią niedokładności na tych minutowych indeksach. Zauważ, że one są cienkie i lekkie przesunięcie może oznaczać, że będą wszystkie "za".
 7. Tak na prawdę to przestawiony nie tylko jest ten trójkąt ale również indeks na 35, 35 i 55. I według mnie to ten index z 55 bardziej razi niż ten trójkąt na 12. Przesunięcie w prawo zepsuje resztę, więc nie w tym zabawa. Jeżeli piszesz, że praktycznie wszystkie mają takie wady w bezelach, to ja bym chyba się nie podjął takiej wymiany bo może być jeszcze gorzej i nie wrócisz do tego co już było.
 8. Deragon

  Policzmy SEIKO 5

  Małe, tanie, a cieszy. Podoba mi się ta kompozycja z białą tarczą
 9. A ja widząc ten temat również zrobiłem test mojej piątki SNKK71K1. No i kiepsko.. Ale wiedziałem o tym, bo zawsze ustawiam go minutę "do przodu" a po tygodniu muszę znowu przestawiać Po pierwszym dniu - 15 sekund spóźnienia Po drugim - 10 sekund spóźnienia (całkowicie 25 sekund) Po trzecim - 18 sekund spóźnienia (całkowicie 43 sekundy) Po czwartym - 13 sekund spóźnienia (całkowicie 56 sekund) Po piątym - 16 sekund spóźnienia (całkowicie 1:12) Po szóstym - 15 sekund spóźnienia (całkowicie 1:27) Po siódmym - 22 sekund spóźnienia (całkowicie 1:49) Czyli średnio 15-16 sekund spóźnienia na dzień. Noszony średnio 15 godzin dziennie. Jeżeli zegarek jest na gwarancji to mogę go oddać do pierwszego lepszego zegarmistrza? Chodzi mi o to, czy można takowy zegarek otwierać i np. poddać go regulacji? Czy musiałbym jechać do sklepu gdzie go kupiłem (lub do prosto do serwisu) i tam na swój koszt oddać go do regulacji? Niby mieści się w tych +-20 sekundach na dzień, ale gdy się wie, że może chodzić lepiej to kusi i męczy Jaki jest koszt takowej regulacji u zegarmistrza, a jaki w serwisie? I czy jest to opłacalne w moim przypadku?
 10. Ten Enicar jest piękny.. On ma 42mm czy 37mm? Nie mogę znaleźć teraz na szybko rzetelnej informacji. Galaxy Nexus + Tapatalk 4
 11. Piękna.. Przyłączam się do pytania oraz dokładam kolejne jakim sprzętem zostało ono zrobione Zawsze jak widzę jakąkolwiek 300-tkę to i u siebie muszę założyć bransoletę (tylko sprzętu do fotek nie ma!)
 12. Ten Zenith to jest po prostu bajka.. Szkoda tylko, że "troszkę" ponad me możliwości A ja jak zawsze..
 13. Cudeńko! Niezbyt przyjazny jesteś robiąc takiego mi smaka ;D Gratuluję i zazdroszczę! Więc i ja się przyłączę do pokazu piąteczek mimo tego, że moja nie jest aż tak bajeczna:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.