Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

łoczlawer

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Stary M-Force piękny!! Wskazówka rezerwy - miód, malina... Da się go nosić na pasku?
 2. szkoda, że komunia jest raz w życiu...

 3. Zegarek, jak zegarek, ale żooooooooonaaaaaaaaa................
 4. Przepiękna... dlaczego? bo mam identyczną Poza tym nie do zdarcia.
 5. Ja używam do ciężkich zadań G-Shocka, ale też Orienta "patelnię" i wbrew opinii o wrażliwości automatów nie było z nim nigdy problemów, choć np. ciął i rąbał drewno do kominka.
 6. łoczlawer

  Policzmy SEIKO 5

  Na setki sprzedanych przeze mnie S-piątek miałem jedną naprawę gwarancyjną (2 lata gw.) - zawieszony włos . I jestem pewien, ze to była wina użytkownika...
 7. łoczlawer

  Policzmy SEIKO 5

  Mam takiego Seiko - a w zasadzie ma go moja żona, która nie zdejmuje go z ręki od co najmniej 7 lat. W czasie, kiedy sprowadzałem ich setki z Singapuru, właśnie ten tonem nieznoszącym sprzeciwu kazała sobie zostawić . Rozmiar taki prawie "unisexowy". Gratuluję!
 8. Bardzo dobry pomysł - mam także coś dla tych, którzy chcą automat, a nie maja kasy na zbyt wiele : http://allegro.pl/listing/user/listing.php?a_enum[18738][4]=4&us_id=33976597&string=lorus&search_scope=userItems-33976597 sam zastanawiam się, cena super...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.