Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maciej88

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Napisz na priv. Pracowaem 2 lata w centrali Mercedesa w PL. Pomoge.
 2. To niestety domena diesli. W benzynach mamy normalne wydechy po 2 stronach. Do tabletu można się przyzwyczaić, przynajmniej mamy duży ekran 8,4 cala. Teraz pokazali neue C63. Uwielbiałem dźwięk wolnossącego 6.2 litra, tym razem tylko 4.0 BiTurbo. Ekologia..
 3. To przeciez na obwodnicy Berlina
 4. C200 czyli 2 litrowa benzyna z turbo. 184 koni w serii, ale jest to ten sam silnik co w C250 oraz C300, więc programowo myślę, że do 240 koni się zbliżę. Autko mam od 3 miesięcy, przejechałem już prawie 10 tys km. Z wyposażenia to pakiet AMG na zewnątrz oraz w środku, skórzane fotele z podgrzewaniem, kamera cofania (pakiet parkowania), duża navi Command, inteligentne xenony ILS. Tak na prawdę, to brakuje mi tylko audio Burmester (boli bo białem B&O wcześniej), panoramicznego dachu. Dla Ciebie jeszcze jedno zdjęcie
 5. Chyba trzeba się trochę zmotywować, bo z takim nastawieniem ciężko Ja chciałem Rolką kupić przed 30stką, a kupiłem na 25 urodziny.
 6. maciej88

  sub

 7. Poczekam jeszcze chwile, jak bardzo mnie bedzie rysa denerwowala to zamowie nowa szybke.
 8. Panowie, dzisiaj zauważyłem mikroskopijną rysę na ... szafirowym szkle SUBa. Do tej pory myślałem, że to prawie niemożliwe. Podobno w serwisie wymiana szkiełka +- 850 PLN. O ile rysy na stali mnie nie drażnią, to ta rysa o połowie grubości włosa niesamowicie mnie zasmucila. Może to jakoś spolerować lepiej?
 9. zdjęcie z głupiego polskiego serialu. takich dayton chyba nie robili?
 10. SUB z datownikiem, AP Royal Oak w złocie i PP na skórzanym pasku. Wtedy mogę zakończyć zbieranie
 11. Byłem dzisiaj w Kruku po GMT dla znajomego.. SUB w białym złocie z niebieską tarczą też wygląda dobrze Kiedyś trzeba będzie znaleźć dla niego miejsce. Tymczasem nacieszę się swoim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.