Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

keff

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Jest od wczoraj wątek tam założony przez Vitriola. Nawet z moim zdjęciem[emoji16]
 2. Pewnie wszystkie wróciły, albo są w drodze (oby) [emoji23] Na każdym 10 GBP w plecy na kosztach wysyłki.
 3. Nie pomyślałem o tym przed odesłaniem go. Tym bardziej, że kolega trochę się zdenerwował całą sytuacją i szybko chciał załatwić zwrot.
 4. Sprzedało się już 78 sztuk. Co jakiś czas gość dorzuca po 3-4 sztuki. Pojawił się nawet na olx jeden taki, ale jak uświadomiłem chłopka, który go chciał sprzedać, to natychmiast zabrał się za jego zwrot. Prędzej czy później pojawi się taki znowu, na którymś portalu więc trzeba być czujnym jak ważka.
 5. zaktualizowałem obie informacje we wcześniejszej odpowiedzi.
 6. Nr koperty to 6r15-00E1, a kod referencyjny tarczy 00H1 R 2.
 7. 289 GBP Mojego, czy podróby którą kolega kupił?
 8. Jak już sporo osób wie, na ebay pojawiły się podróbki Alpinista. W tym wątku zrobię krótkie podsumowanie. Mój znajomy kupił (za moim poleceniem, że "tego zegarka nikt nie podrabia") na ebay.co.uk ten zegarek bez pudełka i dokumentów i opisany był jako oczywiście 100% oryginał. Dla osoby, która ma pierwszy raz w ręku Alpinista wszystko będzie OK. Jak ma się oryginał do porównania albo ma się trochę pojęcia o tym modelu to łatwo wyłapać różnice. Najważniejsze różnice (jak się coś pojawi w komentarzach to dorzucę):Tarcza ma sporo ciemniejsze napisy (Alpinist Dialshock 23 Jewels itp) Okienko daty jest zupełnie inne (złota ramka wokół jest minimalna) i jest po prostu brzydkie Koronka nie daje się do końca dokręcić (zostaje mały luz) Koronka ma nieco inny kształt Przy godzinie 10 odstęp między cyframi jest większy Napis SEIKO jest błyszczący (taki jak indeksy), w oryginale jest bardziej matowe Folia na deklu ma czerwony pasek. Grawer na deklu jest nieco mniej wyraźny (moim zdaniem) Może nie działać ring kompasu inna, dziwnie wyglądająca czcionka numeru seryjnego brak pudełka, metek, instrukcji. Nie wiadomo jaki mechanizm jest w środku. Nie miałem czym otworzyć zegarka. Cała sprawa opisana jest w wątku Zegarkowe okazje z różnych źródełDziękuje wszystkim, którzy w powyższym wątku wypowiedzieli się na temat różnic. Na youtube ktoś wrzucił filmik z tą podróbą : link Na załączonym zdjęciu, po lewej podróba.
 9. Skąd mogłeś wiedzieć. Napisałem do chłopaka, który wystawił z tego samego źródła zegarek na olx, czy jest świadomy, że to nie oryginał. Spodziewałem się odpowiedzi typu nie znasz się, nie twoja sprawa, spadaj. Gość się wkurzył ale nie na mnie tylko na sprzedawcę z ebay. Prosił o szczegóły i widzę, że aukcję zakończył i z tego co napisał to zegarek będzie chciał oddać. Cieszy mnie taka postawa.
 10. Nie zwróciłem na to uwagi zupełnie. U mnie jest matowe i różni się od indeksów. Kumpel potwierdził, że jest identyczne jak indeksy u niego. Musiał rozpakować bo już przygotował do odesłania. To wszystko jasne. Oryginalny to chyba jest pasek tylko...
 11. Już na YouTube ktoś się pochwalił takim "cackiem" https://youtu.be/bvwdhyN74qI
 12. Sprawdzać nie będziemy, ale ustawiliśmy wczoraj czas taki jak u mnie i dzisiaj była jakaś sekunda różnicy tylko.Na allegro widziałem wcześniej - jest od kilku dni.
 13. Nic nie szkodzi. Ten z olx wygląda identycznie. Pewnie pochodzi od tego samego sprzedającego. Widziałem dzisiaj że znowu były dostępne 3 sztuki na eBay.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.