Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cacadooo

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About cacadooo

 • Birthday 07/22/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Hej. Sorki, że dopiero teraz: Oto moja sztuka https://www.dropbox....0802_100414.jpg https://www.dropbox....0802_100523.jpg
 2. Podeślę wieczorem. Gdzieś w temacie już wrzucałem, ale sam znaleźć nie mogę
 3. Cześć. Ilu z Was ma combata chrono I ile Wam się różni na miesiąc ze wskazaniami w stosunku do zegara atomowego. Mój tak ok 3 minut się późni. Jak jest u Was?
 4. Ok. Rozumiem. Naprostowałem wymagania koledze. Chodzi mu o odwzorowanie oryginału. Do pływania nie musi być Dałoby radę i w jakiej cenie? Chętnie usłyszę propozycje i niech się zastanawia.
 5. Możecie kogoś polecić (nawet siebie samych) odnośnie dorobienia paska do tego modelu: http://www.zegarki-japonskie.pl/product-zul-16572-Seiko-SNAE67P1.html ? Koledze zaczyna się rozsypywać pasek oryginalny, ale cena oryginału nieco oszałamia. Zależy mu na wysokiej jakości, super gdyby była tak wyprawiona skóra, że można by w niej pływać (choć sugerowałem mu kauczuk). Podpowiedzcie proszę.
 6. No właśnie nie bardzo chciał się ręcznie bawić. Właśnie jedna z końcówek szlufki była cińka i tu puściło. Moim zdaniem za płytko złapano w fabryce. Dzięki za radę o młotku.
 7. Dzięki. No i dobra. Szewc pomógł skleić Gorzej mi będzie z robótką ręczną, bo szyć nie chciał, ale jakoś dam radę Wystarczy zwykła nitka czy coś mocnego trzeba?
 8. Heja, fajne foty i zegary. Uwielbiam Glycine i wszystkim świruje ostro jak zapytają co to za marka. Ja mam problem z paskiem, a raczej z jedną ze szlufek. Na łączeniu jedna jej część jest dość cieńka i szycie ją przerwało, a później i klej puścił. Jak to najlepiej naprawić? https://www.dropbox.com/s/8u75a7yoketa55r/2016-01-17%2023.02.14.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/hjwodjf519d3214/2016-01-17%2023.02.40.jpg?dl=0
 9. Combat jest ekstra. Ja się ze swoim nie rozstaję. Glycine jest marką, która zaciekawia osoby, które przylukam ten nabytek.
 10. Gratulacje. Wygląda ekstra. Glycine jest mega marką. Jeszcze nikogo nie widziałem na mieście z moim zegarkiem nie to co longiny:)
 11. Piotr jest super fajny gość. Sam u niego kupowałem swój zegarek. Pełna profeska.
 12. Kurcze to lipa. Szkoda, że nie wyczaiłem tego wątku wcześniej. Glyciena miałaby 10:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.