Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cacadooo

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cacadooo

 1. Hej. Sorki, że dopiero teraz: Oto moja sztuka https://www.dropbox....0802_100414.jpg https://www.dropbox....0802_100523.jpg
 2. Podeślę wieczorem. Gdzieś w temacie już wrzucałem, ale sam znaleźć nie mogę
 3. Cześć. Ilu z Was ma combata chrono I ile Wam się różni na miesiąc ze wskazaniami w stosunku do zegara atomowego. Mój tak ok 3 minut się późni. Jak jest u Was?
 4. No właśnie nie bardzo chciał się ręcznie bawić. Właśnie jedna z końcówek szlufki była cińka i tu puściło. Moim zdaniem za płytko złapano w fabryce. Dzięki za radę o młotku.
 5. Dzięki. No i dobra. Szewc pomógł skleić Gorzej mi będzie z robótką ręczną, bo szyć nie chciał, ale jakoś dam radę Wystarczy zwykła nitka czy coś mocnego trzeba?
 6. Heja, fajne foty i zegary. Uwielbiam Glycine i wszystkim świruje ostro jak zapytają co to za marka. Ja mam problem z paskiem, a raczej z jedną ze szlufek. Na łączeniu jedna jej część jest dość cieńka i szycie ją przerwało, a później i klej puścił. Jak to najlepiej naprawić? https://www.dropbox.com/s/8u75a7yoketa55r/2016-01-17%2023.02.14.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/hjwodjf519d3214/2016-01-17%2023.02.40.jpg?dl=0
 7. Combat jest ekstra. Ja się ze swoim nie rozstaję. Glycine jest marką, która zaciekawia osoby, które przylukam ten nabytek.
 8. Gratulacje. Wygląda ekstra. Glycine jest mega marką. Jeszcze nikogo nie widziałem na mieście z moim zegarkiem nie to co longiny:)
 9. Piotr jest super fajny gość. Sam u niego kupowałem swój zegarek. Pełna profeska.
 10. Kurcze to lipa. Szkoda, że nie wyczaiłem tego wątku wcześniej. Glyciena miałaby 10:)
 11. Co tam pasek:) chciałbym zobaczyć kopertę i jej stan po takim rajdzie. Ja na swój zegar uważam, a i tak się gdzieś nim czasami puknie.
 12. niuti bardzo zacny jest ten zegarek. Ja od swojego wzroku nie mogę oderwać Tą smutną minę odnośnie "pierwszego divera" to zmień bo masz glycine, a nie jakiegoś badziewiaka
 13. Kurcze wyprawa zarąbista:) Trzymam za nich kciuki bo to będzie ostrzejsza jazda niż na Dakarze:)
 14. No ja swojego combata ustawiłem 2.08 zgodnie z tym czasem http://watches.uhrzeit.org/atomic-clock.php i dzisiaj widzę, że spieszy się jakieś 17 czy 18 sek na 6 dni. To chyba przyzwoicie:)
 15. Poszukaj w salonach Od czasu do czasu. W Warszawie mieli kilka egzemplarzy.
 16. W realu to Incursore wygląda dużo ciekawej niż na surowym zdjęciu katalogowym:)
 17. Już zacząłem namawiać żonę na coś dla Niej:)
 18. Mam brązowy pasek z przeszyciami choć chyba jest nieco ciemniejszy. Trudno mi na zdjęciu ocenić I to cykanie jest bezcenne:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.