Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Ex3v

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

58 profile views
 1. Macie mnie Klarowność mojego poprzedniego wpisu nie pozwala ukryć, że może i noc w lesie spędzona ale z jakością snu jeszcze słabo Burza i chrumkający dzik skutecznie odrywały od poduszki.
 2. Pozdrowienia z lasu, spaliśmy z żoną pierwszy raz i było bardzo fajnie.
 3. W ramach zachwycania się nowym zegarkiem podzielę się obserwacją która prawdopodobnie dla wielu z Was nie jest nowością, jednak mnie zaskoczyła. Jestem pod wrażeniem tego jak idealnie płaska i równa jest powierzchnia tarczy. Kilka razy jadąc autem w słońcu zauważyłem że odbicie światła generowane przez zegarek jest niesamowicie klarowne. Poniżej zdjęcie na tle książki, jednak przetestowałem też odbicie światła latarki na suficie i mimo jego znacząco większych wymiarów jest równie ostro.
 4. "Standardowe" 10%. Historii zakupów brak. Pewnie można było jeszcze powalczyć ale machnąłem ręką - koniec końców kupowałem tak drogi zegarek pierwszy raz w życiu, experience też się dla mnie liczył. O panach którzy nas obsługiwali mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Po kilku dniach jestem bardzo zadowolony z zakupu, mam wrażenie że z każdym dniem zegarek podoba mi się jeszcze bardziej W 6 dni przybyło mu tylko 8 sekund, jestem zachwycony.
 5. Po kilku miesiącach bicia się z myślami i oglądania dziesiątek recenzji, udałem się dziś do Arkadii obejrzeć SMP na żywo. Wizyta zakończyła się zakupem pierwszego zegarka "premium" w moim życiu Na etapie poszukiwań w sieci miałem problem z wyborem między czernią a zielenią. Wystarczyło jedno spojrzenie i wybór stał się jasny.
 6. Dziękuję za dokopanie się do tych szczegółów @SPS. Mimo braku negatywnych opinii o sklepie chyba spasuję, wolę dopłacić odrobinę więcej i zminimalizować ryzyko późniejszych przepychanek przez chrono
 7. Dzień dobry, to mój pierwszy post na forum więc z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział. Poluję na swój pierwszy zegarek premium - Omegę SMP 300m, możliwie nienoszoną. Dziś wpadły mi dwie nowe oferty warszawskiego sklepu Horology sp. z o. o. Z tego co widzę to nie mają sklepu fizycznego, firma założona w zeszłym roku, opinie i na chrono24 i na google pozytywne. https://www.chrono24.pl/dealer/horologysp/index.htm Konkretne oferty które rozpatruję: czarna zielona Dane do ułatwienia wyszukiwania w przyszłości: Horology sp. z o. o. NIP 5252959696 nazwa na chrono24: Horology Sp.z.o.o (podobna ale nie to samo - kropki)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.