Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SPS

Użytkownik
 • Content Count

  1218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

SPS last won the day on October 17 2022

SPS had the most liked content!

Community Reputation

14686 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

About SPS

 • Rank
  Przyjaciel Klubu
 • Birthday 10/13/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

1664 profile views
 1. @Dorian06 dlatego go zamówiłem. świetnie u mnie leży ta mniejsza koperta. Bardzo mi się spodobał. @Breitling 13048 witamy gratuluje świetnego zegarka. "Łapkę" faktycznie masz konkretną może pokręć koronką albo ponoś chwilę - bo tak żeby się zatrzymał ?
 2. @dawidowo okolice roku to optymistycznie. Realnie pewnie 18 miesięcy @beniowski mogę sobie tylko wyobrazić. Vacheron był i mniejszy i cieńszy i na pasku a i tak mnie zaskoczyła waga. Ta Daytona z platynowa fajnie wygląda, ma ciekawy poblask i ta jasno miętowa tarcza pasuje, czekoladowy bezel. Ale za taką klasyczną pandę @bibbi w stali bym się nie pogniewał .
 3. fajnie się komponuje na śniegu 😆 Ciekawe ile na ręku waży (jakie wrażenie ciężaru*) daje taka Daytona na bransolecie z platyny. Raz w życiu mierzyłem zegarek z platyny, był to Vacheron Constantin z diamentami na tarczy i na pasku i był zaskakująco ciężki 🤔
 4. @Bugs tak chcę @Bronzo no dokładnie bo niezły off-topic by tu zaraz powstał 😆
 5. spoko, każdy ma różną historię życia. ja tez nie przekazałem żadnej podwawelskiej ani suchej krakowskiej - ja się wypowiadam w formie ironii w tym temacie odnosnie kontaktu z AD. Explorera II zapisałem się zgodnie z moim hobby i pasją - sportem i górami jako fan marki Rolex. Kiedyś startowałem przez parę lat w zawodach mam trochę medali ale trzymam je w pudełku. Explorer miał być na początek projektu korony ziem. Po zrealizowaniu 30% projektu w 2022 roku , rok 2023 był pod znakiem fizjoterapii i treningów. A 2024 rok rozpoczynam kontynuacją projektu - styczeń i luty spędzę na Aconcagule w Andach. I tak to w życiu bywa. Jak wrócę w jednym kawałku bo wyprawa porównywalna jest do tej w Himalajach na Everest - będę jechał z koksem dalej bo taki mam charakter. Get to the point or die trying. Córce życzę zdrowia A Tobie odbioru
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.