Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

MadGravediGGer77

Użytkownik
 • Content Count

  476
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

530 profile views
 1. Dzięki, chodzi mi właśnie o ten model, bo nigdzie nie mogę go znaleźć. Pewnie go kupię, bo wyjdzie około stówki z przesyłką.
 2. Witajcie, co to za 2209? Nie mogę nigdzie znaleźć takiego - logo jak we wczesnych precyzyjnych, dziwna koperta (na deklu wybite 2209) mechanizm pasuje. Ring od szkiełka jest. Zdjęcia słabe, sprzedający twierdzi, że zegarek działa i jest w średnim stanie. Warto się nad tym pochylić?
 3. 1. Sprzedam Poljota - sprawny, historia serwisowa nieznana. Stan ładny, choć przy tak popularnym zegarku można znaleźć lepsze. Cena - 60 zł + 9 zł PP, 6 zł PE Oczywiście można negocjować 2. Zestaw 10 tarcz i dwóch mechanizmów z tarczami Wszystkie tarcze posiadają nóżki, balans w mechanizmie z podwójną datą wygląda ok, w tym z czarną tarcza - uszkodzony Cena - 80 zł + 9 zł PP, 6 zł PE Oczywiście można negocjować
 4. Pomimo, że nie "rusek" to pozwolę sobie zdjęcie umieścić tutaj, bo nabytek z Forum Radzieckich. Dzięki Koledze krywoj75 stałem się posiadaczem takiej pięknej RUHLI:) Podziękowania za możliwość wzięcia udziału w tej szczytnej licytacji; pasek który własnoręcznie zrobiłeś super leży na ręce a RUHLA nawet chodzi:) Zdjęcie z pobratymcami zakupionymi ostatnio
 5. Uff........., zdecydowanie. Masz duże pole do popisu, z błękitnym parciakiem wygląda przyzwoicie, ale to jeszcze nie jest to! Jeśli będziesz go nosił, to spróbuj jakiejś skórki z fakturą, może być nawet brązowa, ważne żeby kolor był intensywny🙂 PS. Gratuluję ładnego zegarka
 6. Pasek zmień, proszę i nie chodzi tu nawet o zestawienie kolorystyczne, ale ten wygląda jak g.... nad morzem:)
 7. Napisz trochę więcej o wymaganiach (max. cena, szkło, kolor tarczy, rozmiar, kraj pochodzenia, nowy/używany, etc.) to coś będzie można doradzić.
 8. Zegarek ładny i oryginalny, poszukaj ten wzór w innych zestawieniach kolorystycznych. Kilka lat temu za takie modele w uszanowanym stanie nie płaciło się więcej niż 50 zł, teraz widuję je rzadko.
 9. To dobrze, że mnie pamięć wzrokowa nie zawodzi:) Widziałem kilkukrotnie ten zegarek w nowych nabytkach, jednak ponieważ jego uroda jest dla mnie wątpliwa (poza mechanizmem), to niedokładnie mu się przypatrywałem.
 10. https://www.olx.pl/oferta/poljot-chronograf-lotniczy-CID87-IDI1FFX.html#74720b16f8 Cena nie najgorsza. Nie wyznaję się tylko jak z oryginalnością
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.