Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

robertn

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  1,054
 • Joined

 • Days Won

  1

robertn last won the day on April 3 2018

robertn had the most liked content!

Community Reputation

134 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

1,563 profile views
 1. Niebieska w stanie NOS jest wystawiona na fejsbukowej grupie „Łowcy zegarków” (14,5k, Warszawa) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Ja kupowałem, przesyłka była następnego dnia. Dostałem jeszcze proste etui na zegarek w gratisie.
 3. To ja też się pochwalę (z lekkim opóźnieniem) nowym paskiem znalezionym pod choinką
 4. 1. Omega 2. Panerai 3. IWC 4. JLC 5. Breitling
 5. Trochę oszukałem, bo wad tego zestawienia z tej perspektywy nie widać - maskownice wystają znacznie nad ucha A jubilee jest od stenka ocean one 39
 6. Dokładnie L2L tak wychodzi - miałem Carrere 41mm i tutaj z pewnością niższa waga i mniejsza wysokość koperty sprawiają, że mnie osobiście nosi się ją wygodniej.
 7. Te paski są kiepskie, w tym stylu polecam: https://www.crownandbuckle.com/straps-by-type/chevron-watch-straps.html
 8. Też za mną ostatnio chodzi powrót do Brajtka... Kiedyś miałem chronomata z pierwszej dekady XXIw. i tam podobno była koperta zintegrowanym z zintegrowanym tubusem - co oznaczało, że w przypadku problemów z gwintem była kaplica (na szczęście ja problemów nie doświadczyłem). Orientuje się ktoś z Kolegów może czy takie rozwiązanie było stosowane tylko w konkretnych liniach modelowych, we wszytkich kopertach w jakimś okresie? Jak to wygląda w wariancie zachwalanym przez Kolegę @greg001 - A17380?
 9. No i ja wracam do klubu. Miałem kiedyś ten model, ale w wersji "deauville blue" na bransolecie i musze przyznać, że nie gadał do mnie. Bardzo szybko sprzedałem. Teraz jest idealnie! Ciężko uwierzyć jak inna kolorystyka zmieniła w moim przypadku odbiór całościowy tego zegara. Dzięki @Jash za "pomoc"!
 10. Cześć, klinąłeś wczoraj tego 65? Chciałem kupić dzisiaj, ale cena już skoczyła do góry. Zastanawia mnie czy to nie był błąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.