Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

robertn

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  1,027
 • Joined

 • Days Won

  1

robertn last won the day on April 3 2018

robertn had the most liked content!

Community Reputation

125 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

1,488 profile views
 1. Trochę oszukałem, bo wad tego zestawienia z tej perspektywy nie widać - maskownice wystają znacznie nad ucha A jubilee jest od stenka ocean one 39
 2. Dokładnie L2L tak wychodzi - miałem Carrere 41mm i tutaj z pewnością niższa waga i mniejsza wysokość koperty sprawiają, że mnie osobiście nosi się ją wygodniej.
 3. Te paski są kiepskie, w tym stylu polecam: https://www.crownandbuckle.com/straps-by-type/chevron-watch-straps.html
 4. Też za mną ostatnio chodzi powrót do Brajtka... Kiedyś miałem chronomata z pierwszej dekady XXIw. i tam podobno była koperta zintegrowanym z zintegrowanym tubusem - co oznaczało, że w przypadku problemów z gwintem była kaplica (na szczęście ja problemów nie doświadczyłem). Orientuje się ktoś z Kolegów może czy takie rozwiązanie było stosowane tylko w konkretnych liniach modelowych, we wszytkich kopertach w jakimś okresie? Jak to wygląda w wariancie zachwalanym przez Kolegę @greg001 - A17380?
 5. No i ja wracam do klubu. Miałem kiedyś ten model, ale w wersji "deauville blue" na bransolecie i musze przyznać, że nie gadał do mnie. Bardzo szybko sprzedałem. Teraz jest idealnie! Ciężko uwierzyć jak inna kolorystyka zmieniła w moim przypadku odbiór całościowy tego zegara. Dzięki @Jash za "pomoc"!
 6. Cześć, klinąłeś wczoraj tego 65? Chciałem kupić dzisiaj, ale cena już skoczyła do góry. Zastanawia mnie czy to nie był błąd.
 7. Tarcza oczywiście czarna ale jest świetny AR który czasem „zagra”. Pasek od B and R Bands (bandrbands.com)
 8. Co do "Ety" - po ostatnim serwisie wychodzi mi w domowym pomiarze +1 sek/dobę.
 9. robertn

  Foty

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.