Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

robertn

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  1,107
 • Joined

 • Days Won

  1

robertn last won the day on April 3 2018

robertn had the most liked content!

Community Reputation

173 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

1,870 profile views
 1. Hej, przykra przygoda, współczuje. Chorzowski Chronos miał kiedyś autoryzacje Omegi wiec może mogą to spróbować zrobić bez ryzyka utraty gwarancji. Choć ja kiedyś coś tam oddałem a i tak wysłali do SGP do Wawy.
 2. Chyba nie mogę wrzucić linka? Aktualnie EUR 4.950 (full set)
 3. Jakby coś - 512 leży na uhrforum w wydaje mi się całkiem dobrej cenie.
 4. Hej Do sprzedania posiadam praktycznie nieużywany pasek od Filipa. Jest to pogrubionay nubuk w kolorze musztardowym. - Szerokość 18mm "po całości" - Krótka część: ~7,5 cm - Dłuższa część: ~12 cm - Surowe boki - Podcięcia przy teleskopie od spodu w celu łatwiejszego demontażu paska - teleskopy i sprzączka w zestawie Cena: 270 zł z wliczonym paczkomatem Mogę też wymienić się na jakiś ciekawy pasior w rozmiarze 20mm lub 22mm Zapraszam
 5. To ja też się zamelduję - tydzień midodowy za nami, zegarek okazał się skrojony na moją rękę. Dzięki @mrstatler!
 6. Oferuję pióro wieczne marki Kaweco model Al Special. Pióro było bardzo niewiele używane, pisze świetnie - jedyny ślad użytkowania to malutki odprysk na korpusie (na zdjęciu). Stalówka EF. Pióro kupione przeze mnie w styczniu. Sprzedaje pełny zestaw producenta. Cena: 270 zł z wysyłką paczkomatem Zapraszam!
 7. Zgadzam się, według mnie największe niezniechęcenie jest spowodowane właśnie ogarniczeniem czasowym. Nie każdy zegarek i nie w każdej cenie sprzedaje się w ciągu 2 tygodni. Czasem sprzedawca przeszarżuje z ceną i potrzeba czasu na dostosowanie oferty cenowej do realiów rynku. Czasem zegarek nie jest dla każdego i musi poczekać na właściwego kupca. Jeśli zsumujemy opłaty za kilka miesięcy, dodamy wszystkie komplikacje związane z odnawianiem oferty to bazarek przestaje być atrakcyjną platformą do sprzedaży i wymiany zegarków, a w rezultacie także kupna. Osobiście byłbym przede wszystkim za tym, aby oferty były ważne bezterminowo. Zakładam, że jeśli zbadalibyśmy % "przedłużanych" ofert, okazałoby się, że i tak prawie nikt tego nie robi, więc w kwestii przychodów klubu - biorąc pod uwagę zwiększoną dzięki takim warunkom liczbę ofert - wyszłoby to nawet inplus.
 8. Przesyłka OLX daje niestety trochę złudne poczucie bezpieczeństwa. W związku z tym, jeśli udowodnisz, że dostałeś cegłę zamiast zegarka, transakcja zostanie objęta pakietem ochornnym; jeśli dostałeś inny zagarek zamiast kupowanego zegarka sprawa jest już dyskusyjna... jak poniżej: https://antyweb.pl/pakiet-ochronny-olx-oszustwa
 9. Wszystkie moje przypuszczenia się potwierdziły.. Dzięki!
 10. Cześć Rozglądam się na spokojnie za Cartierem Tankiem (Solo) w wersji Large. Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś byłby w stanie podzielić się odpowiedziami na poniższe pytania: - czy referencja 2715 różni się czymś od 3169? - czy nowy Tank Must różni się wymiarami koperty od wersji Solo? Z góry dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.