Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

jurop3

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Przypominam się w temacie serwisowania zegarka na śląsku. Czy naprawdę nikt nie korzysta z zegarmistrza tylko wszyscy wysyłają swoje zegarki do szwajcarii. Może to dobry pretekst do tego aby tutaj na forum polecać sobie zaufanych i dobrych zegarmistrzów.
 2. Witam Wszystkich. Szukam zaufanego zegarmistrza w okolicy Katowic do serwisu zegarka TagHeuer. Czy macie jakiegoś sprawdzonego?
 3. Witam Wszystkich. Szukam zaufanego zegarmistrza w okolicy Katowic do serwisu zegarka TagHeuer. Czy macie jakiegoś sprawdzonego?
 4. Panowie, dziś troszeczkę pooglądałem i przymierzyłem dwa klasyki Monaco i Autavia. Przed przymiarką byłem bardziej za Autavią jednak po to Monaco podbił moje zegarkowe serce... to mój następny zegarek, myślę że w niedalekiej przyszłości.
 5. A ja posiadam takową Formule 1 z przepiękna niebieską tarczą. I jestem mega zadowolony.Osobiście bardziej podoba mi się moja formuła od Ar.
 6. Nie wiem czy juz było...nowa kolekcja Carbon https://www.tagheuer.com/en-gb/new-carbon-collection
 7. Ja kiedys zastanawialem sie nad zakupem jednego z tych trzech ML....ostatecznie wyszlo inaczej. Dodam ze byly w cenie ok 50 % taniej. Ja kiedys zastanawialem sie nad zakupem jednego z tych trzech ML....ostatecznie wyszlo inaczej. Dodam ze byly w cenie ok 50 % taniej.
 8. Dziekuje za odp. Pamietasz noze nicka tego uzytkownika?
 9. Panowie...gdzie moge kupic pasek silikonowy do Taga?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.